Aktualitātes

2020

Diskutē ZZS, «KPV LV» un Latvijas Krievu savienības pārstāvji
12.08.2020

Gaidot ārkārtas domes vēlēšanas augusta beigās Rīgā, reizi nedēļā trīs partijas aicinām uz diskusiju raidījumā "Krustpunktā", lai izjautātu un uzklausītu. Šajā pārraidē piedalās Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) pārstāvis Viktors Valainis, Ralfs Nemiro no "KPV LV" un Miroslavs Mitrofanovs (Latvijas Krievu savienība (LKS)).

Lasīt vairāk ...


Ko Rīgai sola ZZS un Viktors Valainis?
12.08.2020

Pēdējās pašvaldību vēlēšanās tolaik arī pie valdības stūres esošā Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) lepojās ar rekordlielu iegūtu mandātu skaitu vietvarās – ar šī politiskā spēka karogu rokās pašvaldību domju krēslos iesēdās 429 deputāti.

Lasīt vairāk ...


Alūksnes pašvaldība prezentē novada uzņēmēju vajadzības ministrijā
10.08.2020

Alūksnes novada pašvaldības pārstāvji viesojās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā, kur tikās ar ministrijas amatpersonām, lai iepazīstinātu ar novada uzņēmēju attīstības vajadzībām un sniegtu priekšlikumus uzņēmējdarbības atbalsta programmas regulējošo normatīvo aktu pilnveidei.

Lasīt vairāk ...


Gaidāmas plašas diskusijas par NĪN
05.08.2020

Pēc tam kad Valsts zemes dienests sabiedriskajai apspriešanai nodevis 2022.gadam projektētās kadastrālās vērtības, politiskajām partijām ir dažādi priekšlikumi par to, kā situāciju risināt.

Lasīt vairāk ...


Klāt jaunākie partiju reitingi
04.08.2020

Otra vairāk atbalstītā partija ir ZZS, kurai jūnijā balsi atdotu 8,9% vēlētāju, un tas ir pieaugums par 0,8 procentpunktiem pret iepriekšējo mēnesi. Jūnijā iegūtais atbalsts ZZS ir augstākais pēdējā gada laikā, kad partijas reitings svārstījās no 7,5% pērnā gada novembrī līdz 8,7% šā gada janvārī.

Lasīt vairāk ...


Līdz 15. 08. vēlētāji, kuri var piedalīties Rīgas domes vēlēšanās, varēs mainīt savu vēlēšanu iecirkni vai reģistrēties balsošanai Rīgā
31.07.2020

No 30. jūlija līdz 15. augustam vēlētāji, kuriem ir balsstiesības Rīgas domes vēlēšanās, varēs mainīt savu vēlēšanu iecirkni vai reģistrēties balsošanai Rīgas domas vēlēšanās, ja vēlētājam Rīgā pieder nekustamais īpašums.

Lasīt vairāk ...


ZZS: Jaunās nekustamā īpašuma kadastrālās vērtības jāsamēro ar sabiedrības interesēm
27.07.2020

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti kopā ar citiem opozīcijas kolēģiem rosina atlikt jauno nekustamā īpašuma kadastrālo vērtību spēkā stāšanās termiņu, lai gada laikā varētu pārdomāti un sabiedrības interesēs izvērtēt un izlemt par to, kā mainīsies nekustamā īpašuma nodokļu politika.

Lasīt vairāk ...


LZS: Valsts uzņēmumu privatizācija nav pieļaujama
27.07.2020

Latvijas Zemnieku savienība (LZS) uzstāj, ka valsts uzņēmumu privatizācija nav pieļaujama, neskatoties uz Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) publiski paustajām ziņām, ka valsts kapitālsabiedrības būtu jāiekļauj regulētajā tirgū.

Lasīt vairāk ...


Aizvien vairāk vietvaru reformu apstrīd satversmes tiesā
23.07.2020

Būtu pilnīgi neloģiski, ja tiesa beigtu skatīt šos iesniegumus pēc velēšanām. 2021. gada jūnijā beigsies šobrīd ievēlēto pašvaldības domju pilnvaru termiņš un pašvaldību vēlēšanas saskaņā ar pieņemto likumu notiks tikai jaunizveidotajos novados.

Lasīt vairāk ...


ZZS Rīgas domes vēlēšanu kandidātu sarakstu komplektā būs ASTOTJĀ vietā!
22.07.2020

Zaļo un zemnieku savienības saraksts (ZZS) Rīgas domes vēlēšanu kandidātu sarakstu komplektā būs ASTOTJĀ vietā!

Lasīt vairāk ...


Satversmes tiesas lēmumam par Administratīvi teritoriālās reformas tiesiskumu jābūt zināmam līdz nākamā gada pašvaldību vēlēšanām
21.07.2020

Pieņemtā reforma ietekmē lielāko daļu Latvijā dzīvojošo cilvēku, kas nozīmē, ka tiesiskajam faktam, vai tā ir tikusi veikta ievērojot visus demokrātiskā valstī noteiktos principus un tiesību normas, ir jābūt zināmam pirms notiek nākamās pašvaldības domju vēlēšanas, pretējā gadījumā vēlēšanas jaunajos novados notiks prettiesiski. Ņemot vērā, ka Satversmes tiesā lietas vidēji tiek izskatītas mazāk kā viena kalendārā gada laikā, tad uzliktais pienākums neierobežos tiesas pienākumu pilnvērtīgi un vispusīgi izskatīt lietas atbilstoši likumam,” norāda LZS priekšsēdētājs Armands Krauze.

Lasīt vairāk ...


Partijas turpina iesniegt kandidātu sarakstus Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām
19.07.2020

Arvien vairāk partiju iesaistās cīņā par Rīgas atslēgām. Šodien savus kandidātu sarakstus ārkārtas vēlēšanām pieteica četras partijas. Un divas no tām – “Jaunā Vienotība” un Zaļo un zemnieku savienība – arī iepazīstināja ar savu komandu un programmu.

Lasīt vairāk ...


Rīgas domes vēlēšanām reģistrēti visi 7 līdz šim pieteiktie saraksti
16.07.2020

ZZS šodien informēja, ka ar otro numuru no tās saraksta kandidēs ārsts Pēteris Apinis. ZZS mēra amata kandidāts ir Saeimas deputāts Viktors Valainis, tāpat no saraksta kandidē arī ZZS valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars, biedrības "Vides vārds" valdes locekle Anitra Tooma, Latvijas Zemnieku savienības ģenerālsekretārs Artūrs Graudiņš un citi pretendenti.

Lasīt vairāk ...


Rīgas domes vēlēšanām sarakstus iesniedz vēl divas partijas
16.07.2020

Savu pieteikumu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām ceturtdien, 16. jūlijā, iesniegušas un ar kandidātu sarakstu iepazīstinājušas vēl divas partijas. Tā ir premjera pārstāvētā “Jaunā Vienotība” un opozīcijā esošā Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), kura līdz šim vēl ne reizi nav iekļuvusi Rīgas domē.

Lasīt vairāk ...


ZZS iesniedz deputātu kandidātu sarakstu, programmu un prioritātes
16.07.2020

Šodien preses konferencē žurnālistus iepazīstinājām ar ZZS deputātu kandidātu sarakstu, programmu un prioritātēm Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām.

Lasīt vairāk ...


ZZS sarakstā uz Rīgas domi kā otro iekļauj Apini
16.07.2020

No Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās kandidēs arī ārsts Pēteris Apinis, ceturtdien saraksta prezentācijā paziņoja ZZS Rīgas mēra amata kandidāts Viktors Valainis (ZZS).

Lasīt vairāk ...


ZZS iepazīstinās ar Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu sarakstu un programmu
16.07.2020

Šodien, 16.jūlijā, plkst. 13.00, Bastejkalnā, partiju apvienība Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) iepazīstinās ar apvienības sarakstu, programmu un prioritātēm Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām.

Lasīt vairāk ...


Zaļo un Zemnieku savienībai (ZZS) balsi sola 6,1% Rīgas vēlētāju
13.07.2020

 Armands Krauze, LZS priekšsēdētājs:” ZZS reitingi kāpj, jo vēlētājs ir novērtējis mūsu piedāvājumu Rīgas vēlēšanām. Pirmkārt, mēs piedāvājam risināt reālas iedzīvotājiem samilzušas problēmas, otrkārt, mēs sarakstā piedāvājam pavisam jaunu komandu - līderi Saeimas deputātu Viktoru Valaini, uzņēmēju Lienīti Cauni, zaļās partijas līderi Edgaru Tavaru un daudz citus.”

Lasīt vairāk ...


Desmit politiķi, kas cielē uz Rīgas mēra krēslu
13.07.2020

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), kas līdz šim vēl nav bijusi pārstāvēta Rīgas pilsētas pašvaldībā, kā savu mēra amata kandidātu 2. martā izvirzīja 13. Saeimas opozīcijas deputātu un Latvijas lielo pilsētu asociācijas izpilddirektoru Viktoru Valaini. Politiķis šī parlamenta sasaukumā ir izcēlies kā viens no lielākajiem novadu reformas pretiniekiem, bet Saeimas pavasara sesijā bijis otrs aktīvākais debatētājs, uzstājoties 126 reizes.

Lasīt vairāk ...


Notika LZS valdes sēde
09.07.2020

8.jūlijā, notika LZS valdes sēde, kurā tika diskutēts par ZZS deputātu kandidātu startu gaidāmajās Rīgas domes vēlēšanās, kā arī pārrunātas šī brīža politiskās aktualitātes un atsevišķu LZS pašvaldību gatavība vērsties Satversmes tiesā saistībā ar Administratīvi teritoriālo reformu.

Lasīt vairāk ...





Arhīvs
2020 (65)
2019 (65)2018 (102)2017 (112)
2016 (183)2015 (242)2014 (230)
2013 (128)2012 (104)2011 (306)
2010 (3)

Video

   

Foto



Aptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus




Twitter

Latvijas Zemnieku sa
10:50, Aug 13

Latvijas Zemnieku sa
20:11, Aug 12
RD vēlēšanas. Diskutē ZZS, "KPV LV" un Latvijas Krievu savienības pārstāvji @LatvijasRadio 1 raidījumā "Krustpunktā… https://t.co/JyAvtiMaBZ
Latvijas Zemnieku sa
14:04, Aug 12
Nāc un iepazīsties ar ZZS kandidātu sarakstu - Rīgas domes vēlēšanās https://t.co/N3KEka95W3

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit