Armands Krauze
Armands KrauzePriekšsēdētājs

14.Saeimas deputāts un Saeimas sekretārs. Dzimis 1970. gada 10. jūnijā. Augkopības saimniecības īpašnieks Krimuldas novadā. Absolvējis Latvijas Lauksaimniecības universitāti, agronoms-dārzkopis, lauksaimniecības zinātņu maģistrs lauksaimniecībā. Vecbebru tehnikumā ieguvis biškopja specialitāti. Ilggadīga pieredze kā vadītājam, darbiniekam un biedram vairākās nevalstiskās organizācijās, Latvijas Biškopības biedrība, Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Latvijas Zemnieku federācija. No 2006.gada līdz 2014.gadam strādājis Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejā Briselē kā Latvijas lauksaimnieku pārstāvis. Latvijas Zemnieku savienības biedrs kopš 2009.gada 9. septembra. Ievēlēts 10., 12.,13. un 14. Saeimā. Šobrīd Saeimā strādā Ārlietu komisijā un Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijā. 

Artūrs Graudiņš
Artūrs GraudiņšLZS Ģenerālsekretārs

Latvijas Zemnieku savienības (LZS) biedrs kopš 2008. gada. Beidzis Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes nodaļu, kā arī ieguvis maģistra grādu Sabiedrības vadībā. Vairākus gadus strādājis Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļā. Vadījis Rīgas pilsētas Centra rajona Latvijas Universitātes nodaļu. Artūrs partijā iestājies aiz pārliecības, ka valstij nepieciešami jauni un valstiski domājoši cilvēki, kuri augstā godā turētu LZS dibinātāja Kārļa Ulmaņa ideālus.

Augusts Brigmanis
Augusts BrigmanisPriekšsēdētāja pirmais vietnieks

Dzimis 1952.gada jūlijā. Bijis ilglaicīgākais Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs jaunās brīvvalsts laikā, jo vadījis partiju no 2000. līdz 2019.gadam, ir bijis sešu Saeimas sasaukumu deputāts. Augusts pēc profesijas ir agronoms un viņam ir zemnieku saimniecība un dzīves vietā Pūres pagastā. Vaļasprieki – makšķerēšana un darbs dārzā. 14.Saeimas deputāts.

Viktors Valainis
Viktors ValainisPriekšsēdētāja vietnieks

14.Saeimas deputāts. Zaļo un Zemnieku savienības Saeimas frakcijas vadītājs.

Vineta Ķine
Vineta ĶineLZS valdes locekle

Dzimusi 1955.gadā Siguldā.1984.gadā pabeigusi Latvijas valsts universitātes Juridisko fakultāti. 1997.gadā Austrijas ekonomikas veicināšanas institūtā Vīnē apguvusi psiholoģiju, saskarsmes mākslu un vadības zinātnes. 2007. gadā SIA “BIZNESA AUGSTSKOLA TURĪBA” ieguvusi profesionālo maģistra grādu tiesību zinātnēs. No 1993.gada zvērināta advokāte. No 2007.gada LZS biedre. 2007. gadā atjaunoja LZS Kuldīgas nodaļu un kopš šī laika ir šīs nodaļas vadītāja. No 2009.gada ir LZS Kurzemes reģiona koordinatore. Arī 2013.gada un 2015.gada LZS kongresos ir bijusi ievēlēta LZS valdē.

Rita Vectirāne
Rita Vectirāne LZS valdes locekle

Dzimusi 1967.gada 27.jūlijā. Absolvējusi Latvijas universitāti, iegūstot skolotājas kvalifikāciju. Beigusi Latvijas Policijas akadēmiju - ieguvusi jurista diplomu. Bijusi skolotāja un ierēdne. Kopš 2017.gada strādā Jelgavas pilsētas domē par domes priekšsēdētāja vietnieci. Vairāku biedrību valdes locekle - aktīvi darbojas starptautiskajā sieviešu organizācijā “Zonta”, Jelgavas mazākumtautību biedrību asociācijas priekšsēdētāja, kā arī Jāņa Bisenieka fonda valdes priekšsēdētāja.  Latvijas Zemnieku savienībā ir kopš 2004.gada un mans partijas krusttēvs ir Voldemārs Strīķis. Viņa mērķtiecība un godaprāts ir mana darba mēraukla. Esmu LZS Jelgavas nodaļas priekšsēdētāja vietniece un Zemgales reģiona koordinatore.  

Andris Rāviņš
Andris RāviņšLZS valdes loceklis

Dzimis 1955. gada 3. janvārī. 1975. gadā iestājies Latvijas Lauksaimniecības akadēmijā, kuru absolvēja inženiera-mehāniķa specialitātē. 1989. gadā ievēlēts par Jelgavas rajona tautas deputātu padomes deputātu, savukārt 1995. gadā kļuvis par prezidenta Gunta Ulmaņa padomnieku pašvaldību jautājumos. No 1997. līdz 1998. gadam bijis zemkopības ministrs Gundara Krasta valdībā. Vadījis Latvijas Lielo pilsētu asociāciju un Sabiedrības integrācijas fondu, bet šobrīd pilda Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēža vietnieka pienākumus, pārstāvot Latvijas lielās pilsētas. 2001. gadā ievēlēts par Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju un pilsētu vada arī šobrīd.

Lienīte Caune
Lienīte CauneLZS valdes locekle

1993.gadā absolvējusi Latvijas Universitātes Finansu un tirdzniecības fakultāti (Ekonomikas fakultāte) Specialitāte - tirdzniecības ekonomists. Iegūts Latvijas nodokļu konsultantu asociācijas nodokļu konsultanta sertifikāts un Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas profesionālā grāmatveža sertifikāts. AS „CBB Konsultāciju birojs”, SIA „Nexia Baltic Region” un SIA „Nexia Baltic Region” - valdes locekle. no 2014.gada – Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas Sabiedriski nozīmīgu struktūru komitejas vadītāja. No 2010.gada Latvijas Republikas Grāmatvedības padomes locekle.  No 2019.gada jūnija Latvijas Zemnieku savienības Uzņēmēju padomes vadītāja. Latvijas Zemnieku savienība - partija ar pagātni, tagadni un nākotni. Partija ar domubiedriem un personībām. Partija, kuru veido cilvēki ar mīlestību pret savu Dzimteni.

Hardijs Vents
Hardijs VentsLZS valdes loceklis

Dzimis 1970. gadā. Absolvējis Latvijas Nacionālo aizsardzības akadēmiju, 2002.gadā beidzis Rēzeknes augstskolu, ekonomikas fakultātes sociālās vadību zinības. No 2002. gada strādājis par Cēsu pašvaldības policijas priekšnieka vietnieku, no 2005. gada par Raiskuma pagasta padomes priekšsēdētāju. No 2009. gada līdz šim brīdim Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs. Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētājs. No 2014. gada Eiropas reģionu komitejas dalībnieks.

Dainis Karols
Dainis KarolsLZS valdes loceklis

Dzimis 1975. gada 13. septembrī. Vairākus gadus strādājis kā aizsardzības ministra ārštata konsultants Jaunsardzes un Zemessardzes jautājumos. Jaunsardzes un informācijas centrā veicis 1. novada nodaļas vadītāja amata pienākumus, līdz pilnībā pievērsies politiskajai darbībai Talsu novadā. 2018. gada 28. jūnijā ar domes ārkārtas sēdes lēmumu kļuvis par Talsu novada domes priekšsēdētāju.

Edgars Mekšs
Edgars MekšsLZS valdes loceklis

Dzimis 1975. gadā. Absolvējis Latvijas Policijas akadēmiju. No 2001. līdz 2005. gadam strādājis Ludzas rajona policijas pārvaldē, bijis kriminālpolicijas pirmstiesas izmeklēšanas nodaļas sevišķi svarīgu lietu inspektors. No 2005. līdz 2009. gadam Ludzas rajona Pildas pagasta padomes priekšsēdētājs, bet no 2010. līdz 2017. gadam Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks. Šobrīd Ludzas novada domes priekšsēdētājs.

Dairis Kandelis
Dairis KandelisLZS valdes loceklis

Dzimis 1976.gada 21.februārī. Nāku no Ziemeļvidzemes pērles – Alūksnes, bet mācību un darba gaitas ir atvedušas mani uz Rīgu. Esmu absolvējis Rīgas Tehnisko universitāti un Latvijas Banku akadēmiju, iegūstot Ekonomisko zinātņu maģistra grādu Uzņēmējdarbības  vadībā. Darba gaitas uzsāku Valsts Ieņēmumu Dienestā, taču turpmāk esmu pievērsies uzņēmējdarbībai. Esmu vidējais vietējā kapitāla uzņēmējs un trīs bērnu tēvs, tādēļ stingri aizstāvu tradicionālas vērtības un vietējā kapitāla uzņēmumus gan mazus, gan lielus, gan zemniekus, gan ražotājus. Tas ir tieši tas, ko pārstāv arī Latvijas Zemnieku Savienība.  Esmu arī LZS Rīgas nodaļu koordinators un kaislīgs makšķernieks.

Normunds Audzišs
Normunds AudzišsLZS valdes loceklis

Dzimis 1966. gada 14. novembrī. Lielākā mūža daļa ir saistīta ar Gulbenes novadu. Esmu absolvējis Latvijas Lauksaimniecības universitāti agronoma- dārznieka specialitāti. Pēc studiju pabeigšanas 1992. gadā, uzsāku uzņēmējdarbības gaitas lauksaimniecības produktu audzēšanā un pārstrādē. Izveidoju SIA" Dimdiņi" un SIA "Dimdiņi AGRO", pēc neilga laika papildināju ražošanu ar saldumu nozari, izveidojot SIA "Skrīveru saldumi". Gulbenes novada deputāts esmu no novadu izveidošanas laika. Tagad, nu jau trīs gadus esmu Gulbenes novada domes priekšsēdētājs. Reģionu attīstība, tas ir mans azarts un degsme. Latvijas skaistums un unikalitāte ir tās brīnišķīgā daba, lauku teritoriju sakārtotība, dažādu uzņēmējdarbības formu daudzveidība, cilvēks- saimnieks savā zemē.

Kaspars Melnis
Kaspars MelnisLZS valdes loceklis

14.Saeimas deputāts. Strādā komisijās: Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā un Eiropas lietu komisijā. 

Strāda Saeimas apakškomisijās: Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijā ; Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Uzņēmējdarbības attīstības apakškomisijā ; Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides, klimata un enerģētikas apakškomisijā

Bijušais Rēzeknes novada domē ievēlēts kā ZZS Rēzeknes novada deputāts.  

Par Latvijas laukiem un ražojošām Latvijas saimniecībām!

LZS © 1990-2021

Spied Enter