Aktualitātes

2020

ZZS deputāti pieprasa ministri skaidrot Covid-19 slimnieku ārstēšanas kārtību un vakcinācijas plānu
30.12.2020

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti, reaģējot uz pretrunīgu informāciju, sagatavojuši pieprasījumus veselības ministrei Ilzei Viņķelei, aicinot skaidrot gan Covid-19 slimnieku ārstēšanas kārtību, gan vakcinācijas plānu pret Covid-19.

Lasīt vairāk ...


Viktors Valainis: Ja reģionos nebūs pieejami mājokļi, tajos nebūs dzīvības
30.12.2020

Viena no būtiskākajām problēmām, kuras risināšanai vairākas desmitgades ir pietrūcis enerģiskas un mērķtiecīgas rīcības, ir mājokļu pieejamība. Tā īpaši skar Latvijas reģionus. Vairums Latvijas iedzīvotāju 30 gadus pēc neatkarības atgūšanas ir spiesti mājot padomju laika vai pirmskara daudzstāvu ēkās, kas bieži vien ir bēdīgā tehniskā stāvoklī. Latvijas dzīvojamais fonda nolietojums pieaug straujāk, nekā noris jaunu dzīves vietu būvniecība.

Lasīt vairāk ...


Par ģimenei draudzīgāko pašvaldību Latvijā 2020. gadā atzīta Ludzas novada pašvaldība
30.12.2020

Konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020” par uzvarētāju, iegūstot naudas balvu 25 000 eiro, atzīta Ludzas pašvaldība, kas ar savu mērķtiecīgo darbu ģimeņu labklājības veicināšanā ir apliecinājusi atbilstību konkursa absolūtā uzvarētāja nosaukumam visā Latvijā, informēja Sabiedrības integrācijas fonds.

Lasīt vairāk ...


Partiju reitingi decembrī: Par ZZS Saeimas vēlēšanās balsotu 13%
29.12.2020

Partiju reitingi decembrī: Pēc pasūtījuma veiktā FACTUM aptauja liecina, ka decembrī par ZZS Saeimas vēlēšanās balsotu 13%.

Lasīt vairāk ...


Māris Kučinskis: Liberāļu uzbrukumi pamazām kļūst bīstami
29.12.2020

Gada nogale ierasti ir laiks, kad izvērtējam aizgājušo gadu. Un šoreiz “Kodols” lūdza to izdarīt bijušajam premjeram, šobrīd Saeimas opozīcijas deputātam Mārim Kučinskim. Viņš ir cilvēks, kuram ir savs viedoklis par mūsu valstī notiekošajiem procesiem, un tajā der ieklausīties.

Lasīt vairāk ...


Seši ekspremjeri diskutē, vai Kariņa pilnvaras krīzē jāpalielina?
29.12.2020

Vai ārkārtējās situācijas laikā Ministru prezidentam kā valdības vadītājam ir pietiekamas pilnvaras, vai to apmērs ir jāpalielina? Vai pašlaik ir īstais laiks to darīt? Uz šiem un citiem jautājumiem atbild seši bijušie premjeri “Dienas Bizness” un Tiesību zinātņu pētniecības institūts rīkotajā diskusijā.

Lasīt vairāk ...


LZS sveiciens Ziemassvētkos un Jaunajā gadā!
23.12.2020

MIERPILNU UN GAIŠĀM DOMĀM PIEPILDĪTU ZIEMASSVĒTKU LAIKU, KRIETNIEM UN CILDENIEM DARBIEM BAGĀTU JAUNO 2021.GADU! Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs ARMANDS KRAUZE

Lasīt vairāk ...


Saeimas rudens sesijā visvairāk no ZZS debatējusi Dana Reizniece-Ozola, kā arī parlamentārietis Viktors Valainis
23.12.2020

Kopš rudens sesijas sākuma Saeimas sēdēs visvairāk debatējušas deputātes Jūlija Stepaņenko un Dana Reizniece-Ozola (ZZS), kā arī parlamentārietis Viktors Valainis (ZZS), liecina Saeimas apkopotā informācija. Šī gada rudens sesijā – no 2. septembra līdz 23. decembrim – 13. Saeima galīgajā lasījumā pieņēmusi 126 likumus: 16 jaunus likumus un grozījumus 110 likumos.

Lasīt vairāk ...


LZS Jaunatnes nodaļas akcija -  Izcep piparkūku Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekam
23.12.2020

PALDIES visiem lieliem un maziem čaklajiem Ziemassvētku rūķiem, Latvijas Zemnieku savienības biedriem, ģimenēm, atbalstītājiem, uzņēmumiem, Latvijas Zemnieku savienības Jaunatnes nodaļas čaklajām meitenēm - Almai Brinkmanei, Līgai Šubei un Danai Reizniecei - Ozolai par skaisto un sirsnīgo iniciatīvu - Izcep piparkūku Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekam.

Lasīt vairāk ...


Svētku un ikdienas galdam - izvēlies Vietējo!
23.12.2020

Pērkot vietējās preces un ražojumus aiz tām nestāv sausu skaitļu rindas un aprēķini. Tie ir cilvēki, kas stāv aiz katra vietējā pirkuma – tie ir Mūsu cilvēki - lauksaimnieki, mājražotāji, ražotāji, pārstrādātāji, darbinieki!

Lasīt vairāk ...


ZZS aicina atbildīgo Saeimas komisiju nevilcināties un izskatīt prokuratūras lūgumu par deputāta A.Kaimiņa izdošanu kriminālvajāšanai (1
23.12.2020

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti vērsušies Mandātu, ētikas un iesnieguma komisijā, aicinot nevilcināt lēmuma pieņemšanu saistībā ar deputāta Artusa Kaimiņa izdošanu kriminālvajāšanai apsūdzībā par grāmatvedības dokumentu viltošanu. Kā uzsver ZZS, komisijas lēmums nepieciešams, lai kliedētu sabiedrībā esošo neizpratni un nekavētu tālāku procesuālo darbību veikšanu no prokuratūras puses.

Lasīt vairāk ...


Jauns gads- jauni nodokļi: vai esam pelnījuši šo valdības „dāvanu”?
21.12.2020

Var pilnībā piekrist izteikumam, ka politika ir nemitīga iemeslu radīšanas māksla jauniem nodokļiem... Arī jaunais gads Latvijas sabiedrībai nesīs izmaiņas nodokļu jomā, neskatoties uz to, ka šobrīd mēs saskaramies ar COVID-19 izraisītu krīzi, kas ietekmē teju visas tautsaimniecības nozares un Latvijas iedzīvotāju labklājību kopumā.

Lasīt vairāk ...


Ojārs Spārītis: Mūsu izgudrojumi paliek "uz papīra"
21.12.2020

Latvijas Zemnieku savienības biedrs Ojārs Spārītis NRA intervijā: "Mūsu izgudrojumi paliek "uz papīra". „Var gadīties, ka mūs apsēdušais vīruss, kas, iespējams, pasprucis dabas mātei no brunču apakšas vai sikspārnim no paduses, nostrādā labāk nekā jebkurš brīnumierocis... Bet es vēroju sekas un analizēju sabiedrības reakciju,” teic Ojārs Spārītis, Latvijas Zinātņu akadēmijas viceprezidents. Šodien saruna ar viņu – par sabiedrības un kovidvīrusa „attiecībām”, personalizēto medicīnu un par to, kas notur cilvēkus pie veselā saprāta.

Lasīt vairāk ...


LZS Jaunatnes nodaļa aicina piedalīties sirsnīgā akcijā - Izcep piparkūku Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekam!
17.12.2020

Latvijas Zemnieku savienības Jaunatnes nodaļas meitenes Alma Brinkmane un Līga Šube aicina piedalīties sirsnīgā akcijā - Izcep piparkūku Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekam!

Lasīt vairāk ...


Neatkarīgā pēta: kāpēc bērniem liek dzert pienu no Polijas (2
15.12.2020

Lai gan Latvijā tiek ražoti labi un kvalitatīvi produkti, pārtikas pakās, ko saņem Rīgas skolēni, tiek likts Polijā ražots piens. Lauksaimnieki ir nemierā, ka krīzē šādā veidā tiek atbalstīti citu valstu uzņēmumi.

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zemnieku savienība: Skolēnu pusdienu paku saturs neatbilst krīzes situācijai (1
15.12.2020

Latvijas Zemnieku savienība (LZS) atbalsta to, ka skolēniem, kuriem Covid 19 pandēmijas laikā ir jāmācās attālinātajā režīmā, pašvaldības skolas pusdienu vietā nodrošina dažādu pārtikas produktu pakas. Tomēr paciņu saturs neatbilst krīzes situācijai, jo tajās dominē citu valstu, nevis vietējo ražotāju un pārstrādātāju produkcija.

Lasīt vairāk ...


LZS: skolēnu pārtikas pakās nedrīkst dominēt ārvalstu produkti
14.12.2020

Latvijas Zemnieku savienība (LZS) atbalsta to, ka skolēniem, kuriem Covid 19 pandēmijas laikā ir jāmācās attālinātajā režīmā, pašvaldības skolas pusdienu vietā nodrošina dažādu pārtikas produktu pakas. Tomēr paciņu saturs neatbilst krīzes situācijai, jo tajās dominē citu valstu, nevis vietējo ražotāju un pārstrādātāju produkcija.

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs Armands Krauze par lēmumu skaidrošanu sabiedrībai!
14.12.2020

"Ierēdņiem un valdībai būtu vienkāršā valodā jāizskaidro, kādus lēmumus viņi ir pieņēmuši. Komunikācija ar cilvēkiem, sabiedrību. Šobrīd izskatās, ka viņi paši nesaprot ko viņi ir pieņēmuši.

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zemnieku savienības Garkalnes nodaļas sastāvu papildinājis jauns biedrs: AINIS FELDORFS! (1
14.12.2020

Latvijas Zemnieku savienības Garkalnes nodaļas sastāvu papildinājis jauns biedrs: AINIS FELDORFS!

Lasīt vairāk ...


Rīga TV 24 raidījums "Ziņu top 5”: Viesos LZS priekšsēdētājs Armands Krauze
10.12.2020

Šodien, 10.12.2020 Rīga TV24 raidījumā "Ziņu top 5”, Viesos: Armands Krauze, Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs ,13. Saeimas deputāts (ZZS)

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2021 (20)
2020 (204)2019 (65)2018 (102)
2017 (112)2016 (183)2015 (242)
2014 (230)2013 (128)2012 (104)
2011 (306)2010 (3)

Video

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
10:37, Jan 18
Lai gan pašvaldības atrodas vistuvāk iedzīvotājiem un uzņēmējiem, to budžets publiski tiek apspriests daudz retāk n… https://t.co/M3Ij0P7FWn
Latvijas Zemnieku sa
10:33, Jan 18
Cik lēmēju būs jaunajās pašvaldībās – stājušies spēkā grozījumi par deputātu skaitu https://t.co/pg2CSeVPyc… https://t.co/W4Ch7LDrNp
Latvijas Zemnieku sa
10:32, Jan 18
Pašvaldību vēlēšanās Latvijas Zemnieku savienības biedri startēs visās pašvaldībās https://t.co/wW4aaWzrl7… https://t.co/ieUXqzVb9E

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit