lzs.lv

Zaļo un zemnieku savienība vērš Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) uzmanību uz to, ka savvaļas dzīvnieki sakropļojas un iet bojā uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, sapinoties pagaidu žoga dzeloņdrātīs, kas paredzētas nelegālo migrantu plūsmas apturēšanai.

Kā informēja ZZS pārstāve Dace Kārkliņa, attiecīgu informāciju ZZS saņēmusi no pierobežas iedzīvotājiem un medniekiem. Partiju apvienība aicina nekavējoties sadarbībā ar speciālistiem meklēt atbilstošākos risinājumus, lai traģiskā situācija tiktu novērsta.

Politiskā spēka paziņojumā norādīts, ka iedzīvotāji ziņo par savvaļas dzīvnieku mocībām, cenšoties, sekojot dabiskajiem instinktiem, šķērsot Latvijas-Baltkrievijas robežu pa tiem ierastajām takām. Tā rezultātā dzīvnieki sapinas dzeloņstieplēs, savainojas un pat iet bojā, pausts ZZS paziņojumā.

“Ja Golubeva nespēlētu politiskās spēlītes, velkot visu garumā, un valdošā kliķe nemēģinātu savējos atbalstīt valsts iepirkumos, tad normāls žogs, kurā nevar sapīties dzīvnieki, jau sen būtu uzstādīts uz robežas,” akcentē ZZS līdzpriekšsēdētājs Armands Krauze.

©Dmitrijs Suļžics / F64

Raksta avots un viss raksts: NRA.LV https://ej.uz/czmc