lzs.lv

Gatavojoties rudenī gaidāmajām 14.Saeimas vēlēšanām, Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) valde piektdien, 15.jūlijā, vienojās par Ministru prezidenta amata kandidāta izvirzīšanu, apstiprināja apvienības programmu un deputātu kandidātu sarakstus.

Iepriekš ZZS veidojošās partijas bija izvirzījušas vairākus premjera amata kandidātus, un pēc diskusijām valde vienojusies par vienu līderi gaidāmajām vēlēšanām.

Lai iepazīstinātu ar ZZS Ministru prezidenta amata kandidātu un apvienības programmu pirmdien, 18.jūlijā, aicinām uz preses konferenci. Tā plkst. 11.00 notiks ZZS birojā, Rīgā, Lielirbes ielā 17a.

Preses konferencē piedalīsies ZZS un tās veidojošo partiju vadība – Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs Armands Krauze, Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas valdes priekšsēdētājs Jānis Dinēvičs, sadarbības partnera – partijas „Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, kā arī apvienības Rīgas, Vidzemes, Zemgales, Kurzemes, Latgales sarakstu līderi un deputātu amata kandidāti.

ZZS kodolu veido politiski pieredzējušas partijas – Latvijas Zemnieku savienība un Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija – ar plašu pārstāvniecību gan Latvijas reģionos, gan pilsētās. Latvijas Zemnieku savienībai ir vairāk nekā 1400 biedru, kas pārstāvēti 64 nodaļās gan Latvijā, gan ārvalstīs, savukārt Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partija apvieno vairāk nekā 500 biedrus. ZZS sadarbojas arī ar reģionālajām partijām.

Masu mediju ievērībai!

Lūgums informēt par dalību preses konferencē, zvanot pa tālruni 29533172 vai sūtot epastu uz info@zzs.lv!

Dace Kārkliņa

Zaļo un zemnieku savienības preses sekretāre

Tālr. 29533172

www.zzs.lv