lzs.lv

ZZS iepazīstinās ar 14.Saeimas deputātu kandidātiem Zemgalei

 Trešdien, 20.jūlijā, Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) aicina uz tikšanos Jēkabpilī, lai iepazīstinātu ar ZZS izvirzītajiem kandidātiem 14.Saeimas vēlēšanām Zemgales apgabalā.

 Gaidīsim Jūs 20.jūlijā, plkst. 10.00 Sēļu sētā, Filozofu iela 6, Jēkabpilī.

 Pasākumā piedalīsies ZZS Zemgales apgabala saraksta līderis, Saeimas deputāts Viktors Valainis, kā arī Zemgales apgabala deputāta amata kandidāti.

Preses konferencē ZZS saraksta līderis iepazīstinās ne tikai ar kandidātiem 14.Saeimas vēlēšanām, bet arī ZZS programmu, kuras galvenais moto ir vienlīdzīgas iespējas ikvienam dzīvot drošā, pārtikušā, zaļā, saliedētā un brīvā Latvijā, iegūt kvalitatīvu izglītību, strādāt, veidot dabisku ģimeni un pavadīt mierīgas, materiāli nodrošinātas vecumdienas.

ZZS kodolu veido politiski pieredzējušas partijas – Latvijas Zemnieku savienība un Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija – ar plašu pārstāvniecību gan Latvijas reģionos, gan pilsētās. Latvijas Zemnieku savienībai ir vairāk nekā 1400 biedru, kas pārstāvēti 64 nodaļās gan Latvijā, gan ārvalstīs, savukārt Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partija apvieno vairāk nekā 500 biedrus. ZZS sadarbojas ar arī reģionālajām partijām.