lzs.lv


Trešdien, 9. aprīlī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apmeklēja biedrības „Latvijas mazpulki” pasākumu, kurā goda apbalvojumam „Augsim Latvijai!” izvirzītie jaunieši aizstāvēja savus projektus.
Aizstāvēšanā mazpulcēni, kuri vismaz piecus gadus ir aktīvi rosījušies biedrībā „Latvijas mazpulki”, prezentēja žūrijai savu darbu un apgūtās prasmes. Mazpulcēni, kuri sekmīgi prezentēja prasmes, balvā ieguva sudraba karotīti ar gravējumu. Aizstāvēšanas pasākumā mazpulcēni prezentēja piecu gadu laikā izstrādātos projektus lauksaimniecības, amatniecības, novadpētniecības un citās nozarēs, savu līdzdalību mazpulku pārvaldē, dalību nozīmīgākajos mazpulku pasākumos, kā arī secinājumus un ieguvumus no darbības Latvijas Mazpulkos.

Pēc darbu aizstāvēšanas Jānis Dūklavs uzaicināja mazpulcēnus apskatīt zemkopības ministra kabinetu un iepazīties ar zemkopības ministra ikdienas darbu. „Esmu pārliecināts, ka lielākā daļa mazpulcēnu paliks saimniekot Latvijas laukos, tāpēc ir apsveicami, ka jau tagad – bērnu un jaunības dienās – daudzi no viņiem apgūst visdažādākās prasmes un iemaņas, kas saistītas ar saimniekošanu laukos. Es nemaz nebrīnītos, ja pēc gadiem dzirdētu, ka kāds no šodien šeit klātesošajiem mazpulcēniem ir kļuvis par zemkopības ministru,” sacīja Jānis Dūklavs.

ZM foto – zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un centīgākie mazpulcēni Zemkopības ministrijā.

  
Informāciju sagatavoja:
Dagnija Muceniece,
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
tālrunis: 67027070, mob.: 26534104;
Dagnija.Muceniece@zm.gov.lv