lzs.lv

Ar saviem darbiem Artūrs Tomš Plešs (AP) neattaisno vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatu, šodien Saeimā uzsvēra deputāts Viktors Valainis (ZZS), izsakot neuzticību ministram.

Viņš skaidroja, ka Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) rosina lemt par neuzticības izteikšanu ministram, jo ir pārliecināta, ka jādara gals neizdarībai un nekompetencei, kas pēdējos gados ir apvijusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) Pleša vadībā.

Saeimas deputāts norādīja, ka ministra lēmums par Rīgas teritorijas plānojuma nākamajiem gadiem apturēšanu ir kā pēdējais piliens pacietības mēram. ZZS uzskata, ka partijai un koalīcijai kopumā jāskatās acīs patiesībai un jāatzīst, ka Plešs nav piemērots ministra amatam.

Pēc Valaiņa paustā, ministra darbības traucē un grauj ministrijas pārraudzībā esošās jomas. ZZS ieskatā, tam ir jāpieliek punkts. Deputāts atzīmēja, ka VARAM ir noteikti skaidri uzdevumi, kas būtiski valsts attīstībai – veidot un īstenot politiku vides un dabas aizsardzībā, reģionālajā attīstībā un pašvaldību sistēmas attīstībā, teritorijas attīstībā, plānošanā un informācijā sabiedrībā.

Ziņas avots un visa ziņa: TV3 ( https://zinas.tv3.lv/latvija/viedokli/valainis-ar-saviem-darbiem-pless-neattaisno-vides-aizsardzibas-un-regionalas-attistibas-ministra-amatu/ )

OKSANA DŽADANA, F64 / KASPARS KRAFTS, F64