lzs.lv

No ZZS diskusijā piedalījās Daiga Mieriņa – Zaļo un Zemnieku savienība/ ZZS Vidzeme 

“Par drošības jautājumiem:

Par atbalstu Ukrainai un mūsu pašu iekšējo drošību- mūsu pašu armijas stiprināšana, kapacitāte, atalgojums un visa atbalsta sistēma, moderns aprīkojums, iepirkuma sistēmas maiņa, nevis par lētāko, bet par labāko.

Mediju drošība un neatkarība, jo liela daļa sabiedrības dzīvo sagrozītas realitātes telpā. Tāpēc mums jādomā, lai gan bruņotajos spēkos, gan iekšlietu sistēmā būtu cilvēki, kas ir lojāli mūsu valstij. Lai mēs varētu uzrunāt tos sabiedrības daļu un skaidrot viņiem mūsu pozīciju un viedokli kāpēc mēs dzīvojam tā un ne savādāk. “

——

Šī gada 1. oktobrī notiks Saeimas vēlēšanas, kurās ievēlēsim savus 100 priekšstāvjus. Vēlēšanas ir būtiska demokrātijas sastāvdaļa, tajās būtu jāpiedalās ikvienam pilsonim. Lai jūsu izvēle būtu izsvērta un pārdomāta, aicinām pievienoties diskusijai ar Latvijas vadošo politisko partiju līderiem. Diskusija aptvers trīs tēmu lokus: ģeopolitika un ārējā drošība, valsts iekšējā drošība, kā arī sociāli ekonomiskā situācija. Diskusiju vadīja pieredzējušie Latvijas radio žurnālisti Māra Jansone un Eduards Liniņš, bet jautājumus politiķiem varēs uzdot ikviens! 

https://festivalslampa.lv/lv/programma/pasakumi/2019