lzs.lv


Pirmo reizi kampaņas pret braukšanu reibumā laikā īpaši tiks uzrunāti velosipēdisti un mopēdisti. Protams, tikpat liela uzmanība tiks pievērsta arī autovadītājiem.

2010. gadā dzērājšoferu izraisītos satiksmes negadījumos bojā gāja 22 cilvēki, savukārt ievainoti tika 317 satiksmes dalībnieki. Lai gan soda mēri kļūst bargāki ar katru gadu, tas diemžēl neattur cilvēkus no sēšanas pie stūres reibumā.

Turpinot rūpēties par sabiedrības izglītošanu, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sadarbībā ar Satiksmes ministriju, Iekšlietu ministriju un Valsts policiju aicina uz satiksmes drošības kampaņas „Stūrē skaidrā!” atklāšanas pasākumu pirmdien, 13. jūnijā plkst. 12.30 CSDD Rīgas nodaļas motociklu eksāmenu laukumā Mūkusalas ielā 91 (blakus Tehnisko apskašu maksājumu centram)*.

Preses konferencē piedalīsies:
– Uldis Augulis, LR Satiksmes ministrs
– Andris Lukstiņš, CSDD valdes priekšsēdētājs
– Edmunds Zivtiņš, Valsts policijas Galvenās Kārtības policijas pārvaldes Prevencijas pārvaldes priekšnieks

Preses konferences laikā un pēc tās ikvienam interesantam ar speciālo „reibuma briļļu” palīdzību būs iespēja personīgi pārbaudīt, kā mainās realitātes izjūtas esot reibumā.

Satiksmes drošības kampaņa „Stūrē skaidrā!” tiek līdzfinansēta no OCTA līdzekļiem. Kampaņu atbalsta AAS „ERGO Latvija”, SIA „Latvija Statoil”, AS „Aldaris”, sociālais tīkls Draugiem.lv un SIA „Clear Channel Latvia”.

*Transportlīdzekļus būs iespējams novietot stāvvietā pie Tehnisko apskašu maksājuma centra Antenas ielā 2.

 
Alise Kleinberga
VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tel. 67025730
Mob. 20220048
Alise.Kleinberga@csdd.gov.lv