lzs.lv


Trešdien, 16. februārī, visā Latvijā notiek Ēnu diena, un tajā piedalās arī satiksmes ministrs Uldis Augulis, kurš divus vidusskolēnus iepazīstinās ar savu ikdienas darbu.

Satiksmes ministru ēnos 11. klases audzēknis Maksims Gesins no Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas un Santa Augule no Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas 10.klases.

„Šī ir lieliska iespēja jauniešiem palīdzēt izvēlēties savu profesiju, iepazīstināt viņus ar dinamisko transporta un sakaru nozari, kā arī parādīt, ka valsts pārvalde ir atvērta”, norāda satiksmes ministrs.

Tā kā U.Augulim 16. februārī paredzētas vairākas darba tikšanās un intervijas medijiem, jauniešiem būs iespēja piedalīties tajās, redzēt, kā norit ministra ikdienas darbs. Skolēniem paredzēts arī VAS „Latvijas Valsts ceļi” Ceļu laboratorijas apmeklējums, kā arī viesošanās starptautiskajā lidostā „Rīga”.

Vislatvijas Ēnu dienā piedalās arī Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāre Dana Reizniece. Viņas ikdienas gaitām sekos Valmieras Pārgaujas vidusskolas 11. klases skolēns Pēteris Eimanis un Rīgas 72.vidusskolas 10. klases audzēkne Dana Dolženko.

Ēnu dienu jau 11. reizi Latvijā rīko biedrība biznesa izglītībai skolās „Junior Achievement”, arī Satiksmes ministrija tajā piedalījusies vairākus gadus.

 

Ilze Eida
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Satiksmes ministrija
Tālrunis: 67028261
E-pasts: ilze.eida@sam.gov.lv