lzs.lv


2012.gada 28.maijā boulinga centrā “Mēness” tikās Latvijas Zemnieku savienības, Reformu Partijas, Vienotības un biedrības “PatriotiLV” jaunieši, lai kopīgi nodotos draudzīgai boulinga spēlei.

Par spīti tam, ka pēdējā brīdī savu dalību atteica aicinātās Nacionālās apvienības un ASV vēstniecības komandas, pasākums izdevās tā vienkāršības pēc – partiju jaunieši koalīciju/opozīciju nešķiro!

Kā norāda pasākuma organizators Latvijas Zemnieku savienības Jauniešu nodaļas vadītājs Jānis Rāzna, pasākuma laikā komandas necīnījās par uzvaru, nevienam nekas nebija jāpierāda. Pirms spēles sākuma komandu pārstāvji tika sajaukti savā starpā tā, lai uz katra celiņa būtu pārstāvēta katra komanda. Rezultātā jaunieši iepazinās savā starpā, diskutēja, apmainījās ar viedokļiem un apsveica viens otru ar lieliski izdevušos metienu.

Nepārsteidz, ka pēc spēles patīkamu emociju pārņemti, jaunieši nolēma arī turpmāk sanākt kopā, jo mērķis visiem viens – “Esam un darām!”

Katram pasākuma dalībniekam tika individuāli sarūpēts Latvijas Zemnieku savienības cienasts un noslēgumā komandām pasniegts LZS diploms par piedalīšanos.

Vairāk bildes no pasākuma var skatīt ŠEIT