lzs.lv


Atklāti balsojot, par Limbažu Limbažu novada domes priekšsēdētāju ar astoņām balsīm “par” un septiņām “pret” ievēlēts Didzis Zemmers (Zaļo un zemnieku savienība). Uz priekšsēdētāja amatu kandidēja arī Māris Beļaunieks (V), par kuru savas balsis atdevuši seši deputāti. Viens deputāts savā balsojumā izsvītrojis abus kandidātus. Sākotnēji priekšsēdētāja amatam izvirzīta arī Aināra Liniņa (Reformu partija) kandidatūra, bet pirms balsojuma deputāts savu kandidatūru atsaucis, pastāstīja Preimane.

Par priekšsēdētāja 1.vietnieku ar astoņām balsīm “par” un septiņām “pret” ievēlēts Limbažu sākumskolas direktors Ainārs Liniņš (Reformu partija), savukārt par priekšsēdētāja 2.vietnieku ar trīspadsmit balsīm “par” un divām “pret” atkārtoti ievēlēts akciju sabiedrības “Limbažu ceļi” vadītājs Andris Garklāvs.

Sēdē tika apstiprināts arī Limbažu novada domes četru pastāvīgo komiteju sastāvs. Finanšu komitejā ievēlēti: Didzis Zemmers, Aigars Legzdiņš, Dainis Jurka (ZZS), Edmunds Zeidmanis, Māris Beļaunieks (“Vienotība”), Ziedonis Rubezis, Agris Zakulis (“Reģionu alianse”), Andis Zaļaiskalns (Vidzemes partija), kā arī Ainārs Liniņš (Reformu partija).

Teritorijas attīstības komitejā ievēlēti: Didzis Zemmers, Gunta Ozola (ZZS), Māris Beļaunieks, Edminds Zeidmanis (“Vienotība”), Andris Garklāvs (Vidzemes partija) , Artis Ārgalis (Reformu partija), Gundars Plešs (nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK).

Sociālo un veselības jautājumu komitejā ievēlēti: Aigars Legzdiņš, Gunta Ozola (ZZS), Vaira Ābele, Taiga Plitniece (“Vienotība”) , Ziedonis Rubezis (“Reģionālā alianse”), Artis Ārgalis (Reformu partija) un Gundars Plešs (nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK).

Savukārt Izglītības, kultūras un sporta komitejā ievēlēti: Dainis Jurka , Didzis Zemmers (ZZS), Vaira Ābele, Taiga Plitniece (“Vienotība”), Agris Zakulis (“Reģionālā alianse”), Ainārs Liniņš (Reformu partija), Gundars Plešs (nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK).

Pirmā komiteju sēde, kurā apstiprinās komiteju vadītājus, notiks otrdien, 18.jūnijā. Nākamā domes sēde plānota 27.jūnijā, pastāstīja Preimane.