lzs.lv

Mēs (Ingunas Rožkalnes-Žubures Sirds Fonds, Reģ. Nr.: 40008221407) uzskatām, ka Krievijas militārā agresija pret Ukrainas suverenitāti, tās tautu un demokrātiju ir pilnīgi nepieņemama. Eiropeiskās vērtības un mūsdienīga pieeja problēmu risināšanā tika ignorētas par labu personiskajām interesēm.

Miljoniem ukraiņu ģimeņu ir nepieciešams tīrs ūdens, pārtika, medicīniskā un neatliekamā palīdzība. Ukrainas armija ir saskārusies ar munīcijas, degvielas, medicīnas preču un dažāda medicīnas aprīkojuma nepietiekamību. Mēs uzskatām, ka ir ārkārtīgi svarīgi darīt visu iespējamo lai palīdzētu Ukrainas tautai. Kopā mēs spēsim sakaut režīmu, kas apdraud Ukrainu, mūs un visu pasauli.

Mēs sadarbojamies ar lielākajiem Ukrainas labdarības fondiem, kas dod mums aktuālus dažāda sarežģītības līmeņa projektus. Mūs atbalsta gan Latvijas valsts organizācijas, gan lieli privāti uzņēmumi, gan arī cilvēki Latvijā, kuriem nav vienaldzīga esošā situācija.

Mēs patiesi ticam, ka kopīgas, koordinētas darbības ļaus mums saglabāEiropas vērtības un virzīties uz priekšu gaišai nākotnei.

Pašlaik mums ir trīs aktuālie projekti:

  • 1.Medikamentu nosūtīšana uz Ukrainu (10 000 €);
  • 2.Palīdzība pamestajiem dzīvniekiem (3 000 €);
  • 3.Mikroautobuss kravu un cilvēku pārvadāšanai (7 000 €).

Vairāk informācijas mūsu mājaslapā – www.SirdsFonds.lv

Būsim pateicīgi par Jūsu atbalstu!

2014-2021

Dr. Ingunas Rozkalnes-Žubures labdarības fonds tika izveidots 2014. gadā. Viens no galvenajiem fonda mērķiem bija dalīties ar vietējiem iedzīvotājiem vairāk nekā 30 gadu pieredzē kardioloģijā un fizikālajā un rehabilitācijas medicīnā, jo ar pareizu pieeju var izvairīties no daudziem veselības sarežģījumiem vēl pirms to rašanās. Sadarbībā ar Latvijas Ārstu biedrību ir izdots informatīvs ceļvedis Ieklausies savā sirdspukstā“.

Tajā apkopoti kardioloģiskās rehabilitācijas ārstu ieteikumi sirds slimniekiem, kas jāievēro pēc sirdslēkmes, lai dzīvotu ilgi un pilnvērtīgi. Rokasgrāmata ir izdota 7000 eksemplāru tirāžā un ir bez maksas pieejama tiešsaistē.

Kopš 2014. gada fonds aktīvi darbojas arī visā Latvijā, sniedzot finansiālu atbalstu pensionāriem, maznodrošinātām, trūcīgām ģimenēm un mazaizsargātām iedzīvotāju grupām medikamentu, higiēnas preču un uztura iegādei.

Fonds rīko kampaņu par bezmaksas kardiologa konsultācijām pensionāriem Latvijas pilsētās un rajonos.

Tiek organizēti semināri, kursi, lekcijas un citi pasākumi, kuru mērķis ir veselības veicināšana un slimību profilakse.

Tiek izstrādāti un popularizēti sabiedrības veselības veicināšanas un veselīga dzīvesveida politikas principi.

Sadarbībā ar Latvijas Veselības tūrisma klasteri fonds piedalās medicīnas tūrisma attīstībā Latvijā.

——-

Projektus var atbalstīt: https://www.sirdsfonds.lv/lv/