lzs.lv

Saeimas frakciju “Saskaņa” un Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputāti ir gatavi paust atbalstu Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) pozīcijai par pedagogu algu palielināšanu, sarunā ar apgalvoja “Saskaņas” priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs un ZZS priekšsēdētājs Uldis Augulis.

Urbanovičs pauda, ka, viņaprāt, visi “Saskaņas” deputāti atbalstīs LIZDA pozīciju. “Mūsu balss viņiem ir,” norādīja politiķis, minot, ka uzmanīgi seko līdzi notikumiem izglītības nozarē, īpaši pievēršot uzmanību arodbiedrības paustajiem argumentiem.

Tāpat “Saskaņa” būtu gatava tikties ar LIZDA pārstāvjiem un ir ieinteresēti viņiem palīdzēt, norādīja Urbanovičs. “Viņi pārstāv ļoti svarīgu, varbūt pašu svarīgāko nozari valstī, skaidrs, ka mēs tiksimies,” pauda frakcijas līderis.

Arī ZZS būtu gatava sarunāties ar LIZDA pārstāvjiem, norādīja Augulis, minot, ka frakcija 2022.gada valsts budžeta projektam iesniedza virkni priekšlikumu saistībā ar pedagogu algu celšanu. Kā pauda deputāts, tas darīts, lai turpinātu iesākto un īstenotu valdības solījumus pedagogiem.

Visa ziņa un ziņas avots: NRA.LV (  https://nra.lv/latvija/politika/383055-opozicijas-partijas-gatavas-paust-atbalstu-lizda-pozicijai-par-pedagogu-algu-celsanu.htm ) 

©Ģirts Ozoliņš / F64