lzs.lv

Saeima ceturtdien noraidīja vairāku opozīcijas deputātu sagatavoto priekšlikumu par vienreizēja pabalsta piešķiršanu pensiju saņēmējiem 200 eiro apmērā.

Valdību piešķirt šādu pabalstu aicinājusi arī Latvijas pensionāru federācija, jo tas pabalsts mazinātu energoresursu cenu kāpuma ietekmi, kā arī mazinātu vai segtu inflācijas ietekmi, sacīja deputāts Uldis Augulis (ZZS).

Konkrēta summa – 200 eiro bija priekšlikums no pensionāru federācijas. Ja skatās indeksācijas virzienā, tā būs septembrī, bet maksājumi jāveic jau šodien, un šī summa palīdzētu, piebilda deputāts.

Saeima ceturtdien atbalstīja priekšlikumu nodot atbildīgajai Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai grozījumus Energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma samazinājuma pasākumu likumā, kā arī grozījumus Energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma samazinājuma pasākumu likumā, kas paredz plašu atbalstu iedzīvotājiem energoresursu cenu pieauguma segšanā.

Informācijas avots un viss raskts DELFI.LV https://www.delfi.lv/bizness/budzets_un_nodokli/noraida-priekslikumu-pensionariem-pieskirt-vienreizeju-200-eiro-pabalstu.d?id=54629016

Foto: LETA