lzs.lv

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) komandai startam 14.Saeimas vēlēšanās pievienojies Saeimas deputāts Romāns Naudiņš.

Kā Latvijas Zemnieku savienības Valmieras nodaļas atbalstītājs R.Naudiņš ZZS sarakstā kandidēs no Vidzemes vēlēšanu apgabala.

R.Naudiņš 20 gadus bijis Nacionālās apvienības biedrs un ZZS nolēmis pievienoties, novērtējot apvienību veidojošo partiju pieredzi un stabilās vērtības.

“Īpaši vēlos izcelt ZZS pragmatisko pieeju Covid-19 krīzes laikā, neatbalstot nepamatotus ierobežojumus iedzīvotājiem un uzņēmējiem, diskutējot par nepieciešamajiem atbalsta pasākumiem un lemjot par vakcināciju, kā pārdomātu un demokrātisku, ne uzspiestu procesu, kas sašķēla sabiedrību un daļai iedzīvotāju neļāva strādāt un gūt iztikai nepieciešamos ienākumus,” norāda R.Naudiņš, piebilstot, ka Latvija bijusi izņēmums un arī nevakcinētiem bērniem liegusi piedalīties kultūras, sporta un citās aktivitātēs, kas, piemēram, vairākiem jaunajiem valmieriešiem licis doties sportiskos panākumus kaldināt ārvalstīs.

R.Naudiņš izvēlējies nevis kritizēt pie varas esošos, bet pats turpināt aktīvi iesaistīties politiskajā dzīvē un kandidēt vēlēšanās. Uz aktīvu līdzdalību deputāts aicina ikvienu sabiedrības locekli, iesaistoties politiskajos procesos un piedaloties gan pašvaldību, gan Saeimas vēlēšanās.

R.Naudiņš bijis 11., 12., un ir 13.Saeimas deputāts. Vienlaikus viņš vada sociālo uzņēmumu “Malvīna”, sniedzot darba iespējas cilvēkiem ar invaliditāti.

ZZS veido Latvijas Zemnieku savienība un Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija ar plašu pārstāvniecību gan Latvijas reģionos, gan pilsētās. Latvijas Zemnieku savienībai ir vairāk nekā 1400 biedru, kas pārstāvēti 64 nodaļās gan Latvijā, gan ārvalstīs, savukārt Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partija apvieno vairāk nekā 500 biedrus. ZZS sadarbojas ar arī reģionālajām partijām.