lzs.lv


Latvijas Zemnieku savienības Jaunatnes nodaļas biedri 27.aprīlī Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā neformālā atmosfērā pie dabas tikās ar Latvijas Zaļās partijas (LZP) Jaunatnes nodaļas biedriem un Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) frakcijas priekšsēdētāja vietnieku Ingmāru Līdaku.

 

I.Līdaka ne tikai izrādīja un laipni uzņēma jauniešu, bet jaunatnes nodaļu biedrus iepazīstināja arī ar Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza aktivitātēm,politiskām aktivitātēm, kas gadu gaitā ietekmējušas zooloģisko dārzu, kā arī dalījās personīgajā pieredzē un atbildēja uz jauniešu interesējošiem jautājumiem. 
Tikšanās ietvaros LZS jaunatnes un LZP Jaunatnes nodaļas apmainījās ar savstarpējo pieredzi gan politiskajā, gan sociālajā jomā, deva viens otram noderīgus padomus, guva jaunu iedvesmu un izrunāja turpmāko sadarbību starp abām jaunatnes nodaļām. Katram nodaļas biedram tika dota iespēja izteikties.

 

Turpmākajos plānos nosprausta ciešāka sadarbībība. Pasākuma nobeigumā jauniešiem I.Līdakas pavadībā bija iespēja doties ekskursijā pa Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu. LZS JN biedri saka lielu paldies Ingmāram Līdakam un LZP jauniešiem, uz veiksmīgu sadarbību!