lzs.lv


16. aprīlī uz kārtējo kongresu bija pulcējušies centriskās partijas “Latvijas Zemnieku savienība” (LZS) biedri un kolēģi. Kongress notika Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē. Kongresā runu teica Ministru prezidents Māris Kučinskis, kā arī sadarbības partiju – Latvijas Zaļās partijas, Liepājas partijas un partijas „Latvijai un Ventspilij” pārstāvji.

 

Pēc kongresa atklāšanas tā darba kārtībā bija LZS priekšsēdētāja Augusta Brigmaņa ziņojums par sociālekonomiskajām aktualitātēm, LZS paveikto un turpmākajām iecerēm,  kā arī Zaļo un zemnieku savienības valdes priekšsēdētāja Armanda Krauzes ziņojums. Kongresā ar uzrunām uzstājās arī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, satiksmes ministrs Uldis Augulis un Eiropas Parlamenta deputāte Iveta Grigule.

 

Arī LZS jaunatnes nodaļas biedri bija pārstāvēti kuplā skaitā kongresā . LZS jaunatnes nodaļas vadītājs Reinis Uzulnieks piedalījās debatēs, LZS jaunatnes nodaļas vadītāja vietniece Līga Neimane nolasīja mandātu komisijas ziņojumu, kā arī jaunieši aktīvi darbojās mandātu un balsu skaitīšanas komisijās. Pasākums noritēja ļoti pozitīvās noskaņās un visi ir apņēmības pilni jau aktīvi strādāt uz pašvaldību vēlēšanām. Uz tikšanos nākamgad!