lzs.lv

“Latvijas zemnieku savienības” (LZS) biedriem jāvērtē sadarbība ar partijas “Latvijai un Ventspilij” līderi Aivaru Lembergu, sestdien, 2. aprīlī, LZS kongresā aicināja tās vadītājs Armands Krauze.

Jau tradicionāli ZZS ietilpstošās Latvijas zemnieku savienības kongress notika Jelgavā. Rāmajā kongresā intrigu radīja ekspremjera Māra Kučinska piektdien, 1. aprīlī, paustais paziņojums, ka viņš piekrīt būt par sabiedrotās Liepājas partijas premjera amata kandidātu ar nosacījumu, ja ZZS tiek pārtraukta sadarbība ar Aivaru Lembergu. Skaidrs nē sadarbībai no tribīnes neizskanēja, bet partijas biedri tiek aicināti paust savus viedokļus.

“Ar šo jautājumu mums jāstrādā visiem, tāpēc aicinu apspriesties biedrus visās nodaļās, mēs LZS valde vienmēr pildīsim mūsu biedru gribu,” sacīja Krauze.

Kongresā netika taupīta kritika valdošajai koalīcijai un valdībai. Partija aicināja izsludināt Latvijā ārkārtējo situāciju lauksaimniecībā un pārtikas ražošanas nozarēs, lai steidzamības kārtā risinātu jautājumus, kā samazināt vietējo produktu ražošanas cenas. 

Sižeta avots ( LSM.LV) :  https://ej.uz/d329

LTV1 “Panorāma” https://ej.uz/jgny