lzs.lv

Latvijas Zemnieku savienība (LZS) vērtēs turpmāku sadarbību ar Ventspils domes deputātu Aivaru Lembergu (“Latvijai un Ventspilij”), partijas kongresā sestdien norādīja LZS priekšsēdētājs Armands Krauze.

Viņš aicināja visas LZS nodaļas strādāt ar šo jautājumu un to savstarpēji apspriest. Pēc šīs apspriešanās LZS valde apņemas pildīt biedru gribu.

Diskusiju par turpmāku sadarbību ar Lembergu sākās partijas “Liepājas partija” kongresā, kuras valdes priekšsēdētājs Uldis Sesks uzstājās arī LZS kongresā. “Liepājas partija” piektdien, 1.aprīlī, paziņoja, ka uz nākamajām vēlēšanām kā premjera amata kandidātu virzīs Māri Kučinski.

Kučinskis gan atzīmējis, ka viņa nominācija būs iespējama tikai gadījumā, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) Saeimas vēlēšanās nestartēs kopā ar “Latvijai un Ventspilij”, ko vada Lembergs – Kučinska vārdiem, “cilvēks ar neviennozīmīgu nostāju pret Latvijas drošībai būtiskiem jautājumiem”.

Tikmēr domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs (“Latvijai un Ventspilij”) sestdien LZS kongresā aizstāvēja Lembergu, paužot pārliecību, ka turpmākajā tiesvedības procesā Latvijas tiesu sistēma atzīs viņu par nevainīgu.

Raksta avots un viss raksts: TVNET.LV ( https://ej.uz/n8u7