lzs.lv

No 27. līdz 29.aprīlim Rēzeknē norisinājās viens no piecgades būtiskākajiem notikumiem – Latgales kongress “Latgaliskuma kods Eiropā: no valodas līdz ekonomikai”

27.aprīlī – Latgales dienā – notika svinīga kongresa atklāšana, kur klātesošos uzrunāja Valsts prezidents Egils Levits!

27.aprīlī Valsts prezidents Egils Levits Ludzas Kultūras namā tiekas ar dažādu nozaru un sabiedrības pārstāvjiem un Ludzas novada domes priekšsēdētāju Edgaru Mekšu (LZS/ ZZS) – sarunā “Dzīve jaunajā Ludzas novadā”.

28.aprīlī, notika aktīvs darbs kongresa darba sesijās, kurās aptuveni 100 dažādu jomu eksperti, t. sk., ministri un Ukrainas, Polijas vēstnieki, kā arī viesi no Norvēģijas diskutēja par Latgales attīstībai aktuāliem jautājumiem. Latgales plānošanas reģions, Latgales pašvaldību, Latgales speciālās ekonomiskās zonas un Latgales uzņēmējdarbības centra pārstāvji kopā ar Latgales plānošanas reģions projekta Latgale biznesam/UAP Latgale ārvalstu sadarbības partneriem no Norvēģijas aktīvi piedalījās kongresa darba sesijā “Ekonomika”, kur tika apspriestas stratēģiski svarīgas prioritātes uzņēmējdarbības attīstībai, sadarbojoties pašvaldībai, uzņēmējiem un atbalsta institūcijām.

Papildus informācija: https://ieej.lv/eDMQY

Foto: Daiga Laizāne/ Latvijas Radio, Latgales plānošanas reģions un Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja.