lzs.lv


Šodien, 2011.gada 8.jūnijā, Rīgas Juridiskajā augstskolā notiks Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētā diskusija „Izglītības iespējas finanšu pratības veicināšanai”. Diskusijas norisei aicināti sekot līdzi arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.

Diskusijā piedalīsies izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks, Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretārs Mareks Gruškevics, Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs, Latvijas Komercbanku asociācijas prezidents Mārtiņš Bičevskis, Finanšu un kapitāla tirgus komisijas biroja vadītāja Anna Dravniece, sociālantropoloģe, Latvijas Universitātes docente un vadošā pētniece  Aivita  Putniņa un Banku augstskolas rektors Andris Sarnovičs. Diskusijai līdzi sekos izglītības un finanšu jomas speciālisti.

Diskusijas mērķis ir analizēt Latvijas sabiedrības finanšu pratības līmeni un cēloņus un identificēt iniciatīvas, kas veicamas, lai nodrošinātu Latvijas sabiedrības, bet jo īpaši jaunās paaudzes, izpratni šajā jautājumā. Diskusijas laikā dalībnieki iepazīsies ar ieskatu Latvijas esošajā situācijā, citu valstu pieredzē un ekspertu viedokļiem par nepieciešamajām iniciatīvām nākotnē, kā arī varēs izteikt savu redzējumu par finanšu pratības jautājumiem.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvju ievērībai:

Diskusija sāksies plkst.11.00 Rīgas Juridiskajā augstskolā, W-42 telpā, Strēlnieku ielā 4k-2, Rīgā. Plašāka informācija pa tālruņiem 67047804, 28386601.  

Izglītības un zinātnes ministrijas
Komunikācijas nodaļa
prese@izm.gov.lv
67047804