lzs.lv


 Saeima šodien apstiprināja deputāta pilnvaras Guntim Kalniņam (LZS) uz laiku, kamēr Raimonds Bergmanis (LZP) pilda aizsardzības ministra pienākumus. Bergmanis jūlijā bija iesniedzis iesniegumu par deputāta mandāta nolikšanu uz aizsardzības ministra pienākumu pildīšanas laiku.

12.Saeimas vēlēšanās Kalniņš pēc iegūto punktu skaita ir nākamais pretendents uz deputāta amatu no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Zemgales vēlēšanu apgabala saraksta.

Pieņemtajā lēmumā noteikts, ka Kalniņam pilnvaras apstiprinātas uz laiku, kamēr no ZZS kandidātu saraksta Zemgales vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus.

Pērn Centrālajai vēlēšanu komisijai Kalniņš sniedzis informāciju, ka ir SIA “Armikss” valdes loceklis un Jēkabpils pilsētas privatizācijas komisijas loceklis.

Kalniņš Rīgas Tehniskajā universitātē ieguvis profesionālo maģistra grādu siltumenerģētikā un siltumtehnikā, iegūstot inženiera kvalifikāciju. Latvijas Lauksaimniecības akadēmijā viņš ieguvis inženiera-mehāniķa kvalifikāciju.