lzs.lv


Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) ministri nestartēs Eiroparlamenta vēlēšanās, – LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

Labklājības ministram Uldim Augulim, zemkopības ministram Jānim Dūklavam, aizsardzības ministram Raimondam Vējonim, “labi vai slikti, bet ceru, ka labi, ir jāstrādā šeit”, sacīja politiķis.

Brigmanis norādīja, ka pirmās personas ZZS sarakstam Eiroparlamenta vēlēšanās ir zināmas, neviena ministra nav šo kandidātu sarakstā.

ZZS nākamajās Eiroparlamenta un arī Saeimas vēlēšanās startēs ar vienu sarakstu.

jau ziņots, ka Eiroparlamenta vēlēšanās ZZS saraksta līderis būs Latvijas Bērnu fonda prezidents Saeimas deputāts Andris Bērziņš. Otrā vieta sarakstā tiks atvēlēta Latvijas Zaļās partijas pārstāvim, iespējams, tas būs Saeimas deputāts Kārlis Seržants, trešā vieta sarakstā tiks atvēlēta Saeimas deputātei Ivetai Grigulei. Vēlēšanās kandidēs arī bijušais Rīgas mēra amata pretendents Armands Krauze.

Uz jautājumu, vai nav aktualizēts jautājums par pašreizējā Eiroparlamenta deputāta Ivara Godmaņa uzņemšanu ZZS, Brigmanis sacīja, ka viņš šajā partijā netiks uzņemts, “jautājums ir slēgts”.

Savukārt uz jautājumu par Ventspils domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga (Latvijai un Ventspilij) iespējamo kandidēšanu Saeimas vēlēšanās no ZZS saraksta, Brigmanis atbildēja, ka uz šo “mūžīgo jautājumu mūžīgā atbilde esot, – nekas nav neiespējams”.