lzs.lv


Satiksmes ministrs Uldis Augulis piektdien, 26.februārī, dodas reģionālajā vizītē uz Daugavpili, lai tiktos ar Latgales plānošanas reģiona pašvaldībām un pārrunātu aktualitātes transporta un sakaru jomā. Galvenais diskusiju jautājums būs ceļu sakārtošana, kvalitāte un turpmākā rīcība, izstrādājot vienotu ceļu finansēšanas modeli.

Reģionālajā vizītē kopā ar ministru dosies arī VAS “Latvijas Valsts ceļi” priekšsēdētājs Jānis Lange un VAS “Latvijas Autoceļu uzturētājs” vadītājs Vladimirs Kononovs, lai sniegtu pašvaldību pārstāvjus interesējošo informāciju.

Paredzēts, ka no plkst.13.30 līdz 15.00 ministrs tiksies ar Jēkabpils novada, Jaunjelgavas, Viesītes, Salas novada, Neretas, Aknīstes un Ilūkstes pašvaldību vadītājiem.

Savukārt no plkst.15.45 līdz plkst.16.45, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā, Mihaila ielā 3 norisināsies diskusija ar Latgales plānošanas reģiona vadību, Latgales pašvaldību priekšsēdētājiem un Attīstības padomes locekļiem par autoceļu stāvokli pašvaldību teritorijās, kā arī pasažieru pārvadājumu un autotransporta organizācijas jautājumiem. Vienlaikus U.Augulis atbildēs uz jautājumiem par Eiropas Savienības fondu un valsts budžeta finansētajām iespējām autoceļu infrastruktūras atjaunošanai un uzturēšanai u.c.

!!Plkst.16.45, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā norisināsies preses konference, kuras laikā U.Augulis atbildēs uz žurnālistus interesējošiem jautājumiem. Paredzētas foto un video iespējas.