lzs.lv


 Latvijas Zaļā partija (LZP) pašlaik sastopas ar jauniem izaicinājumiem un, piemēram, Raimondam Vējonim (ZZS) izcili izdodas pildīt aizsardzības ministra pienākums, šodien uzrunājot LZP kongresa dalībniekus lika manīt Latvijas Zemnieku savienības (LZS) pārstāvis, labklājības ministrs Uldis Augulis.
Augulis tieši neminēja ministra amatu, taču runājot par jauniem izaicinājumiem, ar ko it sevišķi sastopas Zaļā partija, viņš uzsvēra: “Raimondam tas izdodas izcili.” LZS pārstāvis, kurš ieņem arī Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētāja amatu, pozitīvi vērtē jaunos izaicinājumus, kad gaidāmas divas vēlēšanas.
ZZS ir jāparāda, ka esam ne tikai zemnieki un zaļie un šo ideju aizstāvji, bet “kopumā esam arī valsts vīri un valsts sievas – komanda, ka gatava būt vadošs politisks spēks Latvijā”. Politiskajam spēkam jāparāda spējas pārraudzīt visas nozares, vadīt valsti un vest to uz labklājību, akcentēja Augulis, kurš kongresā uzstājās viesa statusā.
Kā ziņots, LZP kongresā tiks vēlēta politiskā spēka vadība – partijas pārstāvjiem būs jāievēl abi līdzpriekšsēdētāji un divi valdes locekļi.
Šogad pilnvaru termiņš beidzas abiem partijas līdzpriekšsēdētājiem Raimondam Vējonim un Viesturam Sileniekam, kā arī diviem valdes locekļiem, Saeimas deputātiem Ingmāram Līdakam un Kārlim Seržantam, tāpēc kongresā paredzētas vēlēšanas uz šiem amatiem. Kandidatūras amatiem tiks izvirzītas kongresa laikā, aģentūru LETA informēja LZP biroja vadītāja Līga Štāla.