lzs.lv


Pēc septembra beigām Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) plāno panākt lielāku skaidrību par to, kādā veidā politiskais spēks piedalīsies 2013.gadā vidū gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās, sacīja ZZS valdes priekšsēdētājs Uldis Augulis.

Viens no jautājumiem, par kuru jāvienojas – kurās pašvaldībās ZZS startēs kopā un kurās Latvijas Zemnieku savienība un Latvijas Zaļā partija piedalīsies atsevišķi. Politiķis norādīja, ka partiju apvienība pašlaik “taustās” attiecībā uz iespējamo rīcības modeli un šobrīd “viss vēl ir pakārts gaisā”.

Attiecībā uz Rīgas pašvaldības vēlēšanām ZZS “visdrīzāk” neinteresē iespēja sadarboties kopā ar “Vienotību”, sacīja Augulis.

Viņš norādīja, ka Rīgā “labāk, lai “Vienotība” cīnās ar Reformu partiju (RP)”. RP 11.Saeimas vēlēšanās “Vienotībai” atņēma balsis, līdz ar to pēdējai vajag, lai RP pazūd no politiskās skatuves. Tāpēc arī abu partiju starpā tiek risinātas sarunas par sadarbību, skaidroja Augulis.

Jau vēstīts, ka “Vienotība” un RP sākusi viedokļu apmaiņu par taktiku pēc nepilna gada gaidāmajās Rīgas pašvaldības vēlēšanās, taču RP atturas šo apspriešanos saukt par sarunu sākšanu kopīgam startam pašvaldību vēlēšanās Rīgā.