lzs.lv


Autoceļa posma un Lielupes tilta pārbūve pabeigta jūnijā, kopējās būvdarbu izmaksas autoceļa posmam Rīga (Skulte)-Liepāja un Lielupes tiltam ir 14 miljoni eiro ar pievienotās vērtības nodokli (PVN). Remontdarbus līdzfinansēja Kohēzijas fonds.    

 

Tāpat Augulis un LVC pārstāvji apsekos remontdarbus, kas notiek Mežciemā uz tilta pār Vircavas upi uz autoceļa Jelgava-Staļģene-Code (P94), kur tiek būvēts pilnīgi jauns 40 metrus garš tilts, kā arī iztaisnots pieguļošais ceļa posms. Šī projekta kopējās izmaksas ir 1,175 miljoni eiro ar PVN, būvdarbus veic būvkompānija “Rīgas tilti”. Plānots, ka projekts pilnībā tiks pabeigts šī gada beigās.Tilta svinīgajā atklāšanā piedalīsies Augulis, LVC valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, “Saldus ceļinieks” būvnieki, Kalnciema pagasta pārvaldes vadītājs Dainis Keidāns un citi.    

 

Jau vēstīts, ka pērn uz Liepājas šosejas notika vērienīgi būvdarbi piecos dažādos posmos vairāk nekā 70 kilometru garumā, tostarp uz tilta pār Lielupi pie Kalnciema un ceļa pārvada pār dzelzceļu Apšupē.    Turklāt 2015.gada maijā ceļu būvnieks “Saldus ceļinieks” sāka autoceļa Rīga (Skulte)-Liepāja (A9) posma (24,4-38,18 km) ceļa segas un tilta pārbūvi, piesaistot apakšuzņēmēju “Tilts”. Tilta pārbūves gaitā ir mainīts konstrukciju aizsargpārklājums, brauktuves hidroizolācija un pārbūvēts asfaltbetona segums.