ZZS valde atbalsta A.Čakšas virzīšanu apstiprināšanai veselības ministra amatāZaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde pirmdien, 13. jūnijā, vienojās atbalstīt Ministru prezidenta Māra Kučinska virzīto veselības ministra amata kandidāti, Bērnu Klīniskās Universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāju Andu Čakšu.

Valdības vadītājs M.Kučinskis norādīja, ka valdības deklarācijā un rīcības plānā ir iekļauti vairāki būtiski uzdevumi reformām veselības aprūpes nozarē, tāpēc ir svarīgi nekavēties ar jauna veselības ministra apstiprināšanu.

Pārrunājot ar A.Čakšu viņas redzējumu par īstenojamiem pasākumiem veselības aprūpes nozares attīstībai, tai skaitā pakalpojumu pieejamības nodrošināšanai iedzīvotājiem, premjers guvis pozitīvu vērtējumu.

M.Kučinskis paredzējis Saeimu aicināt par A.Čakšas apstiprināšanu veselības ministra amatā lemt šonedēļ, 16. jūnijā.

A.Čakša, uzrunājot ZZS valdi, akcentēja, ka viņai būtiskākais, īstenojot reformas veselības aprūpes nozarē, ir pacientu intereses – lai ikviens var saņemt to palīdzību, kas ir visvairāk nepieciešama. 

Kā pašreizējās nozares problēmas A.Čakša minēja zemo finansējuma līmeni un pakalpojumu pieejamību. Ne mazāk svarīgi, pēc viņas ieskatiem, ir strādāt pie veselības veicināšanas pasākumiem. 

ZZS valde, paužot atbalstu A.Čakšas kandidatūrai veselības ministra amatam, aicināja izstrādāt konkrētu darbības programmu, paredzot kā tiks īstenotas iecerētās nozares reformas.

Šīs nedēļas laikā, pirms Saeimā plānotā balsojuma, A.Čakša tiksies ar Saeimā pārstāvēto partiju frakcijām. Trešdien, 15. jūnijā, plkst. 14.00 paredzēta tikšanās ar ZZS Saeimas frakcijas deputātiem.LZS jaunatnes nodaļa tiekas ar LZS jaunatnes reģio...
Notika ZZS kompetenču treniņš

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter