ZZS turpmāk vadīs divi līdzpriekšsēdētāji – E.Tavars un A.Krauze

Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) veidojošo partiju sapulce vienojusies veikt izmaiņas apvienības statūtos un turpmāk ZZS būs divi līdzpriekšsēdētāji – apvienībā ietilpstošo partiju – Latvijas Zemnieku savienības (LZS) un Latvijas Zaļās partijas (LZP) – vadītāji.

Līdz šim ZZS valdes priekšsēdētāju ik pēc diviem gadiem ievēlēja apvienību veidojošo partiju sapulce. Pēdējos divus gadus ZZS valdes priekšsēdētājs bija LZP līderis Edgars Tavars.

Turpmāk ZZS vadībā būs divi valdes līdzpriekšsēdētāji: LZP valdes priekšsēdētājs E.Tavars un LZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze.

"Šāds lēmums stiprina ZZS, lielāku atbildību uzliekot abu ZZS veidojošo partiju vadītājiem. Pēdējās pašvaldību vēlēšanas parādīja, ka ZZS kā politiska apvienība ir spēcīga politiskajā arēnā, ko pierādījusi arī vēlētāju atbalsts. Kopā varam izdarīt to, ko vēlas mūsu vēlētājs", akcentē A.Krauze.

E.Tavars atzīmē, ka izmaiņas ZZS vadības struktūrā ieviestas, lai apvienības darbu ievirzītu jaunā kvalitātē, veicinātu labāku dialogu un kopīgo atbildību. „Abu partiju līderu vadībā ZZS lēmumu pieņemšana balstīsies uz konsensu, kas ir būtiski ceļā uz 14. Saeimu un darbu tajā. Nākamajā parlamenta sasaukumā paredzam mūsu apvienībai būtisku lomu, lai atjaunotu demokrātiskos procesus valstī un veicinātu kopējo valsts labklājības pieaugumu," norāda E.Tavars.

Kopš 2002. gada ZZS veido LZS un LZP. Apvienībai noslēgti sadarbības līgumi ar partiju "Latvijai un Ventspilij" un Liepājas partiju.

Notika Latvijas Zemnieku savienības Kurzemes biedr...
​ZZS Rēzeknes novada kandidātu saraksts vēlēšanu k...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter