ZZS Saeimas frakcija aicina uz tikšanos Golubevu ( NRA)

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija aicina iekšlietu ministri Mariju Golubevu (AP) uz tikšanos, lai skaidrotu atbildīgos un iemeslus likumā noteikto prasību neievērošanai pie Pārdaugavā, Uzvaras parkā, esošā pieminekļa, informēja Saeimas frakcijas deputāts Viktors Valainis (ZZS).

ZZS uzskata, ka izpildvaras un pašvaldības nekoordinētās rīcības rezultātā tika pieļauta vairāku simtu cilvēku pulcēšanās un padomju armijas un Krievijas slavināšana Pārdaugavā.

Valainis norāda, ka jāizvērtē atbildīgo rīcība, arī politiskā atbildība par to, ka likumos noteikto prasību ievērošana netika nodrošināta. 

ZZS deputāti akcentē, ka šogad 9.maijs bija noteikts par Ukrainā cietušo un bojā gājušo piemiņas dienu. Vienlaikus Saeima ir atbalstījusi priekšlikumus par aizliegumu izmantot Krievijas režīmu slavinošu simboliku, kā arī noteikusi ierobežojumus piekļuvei pie padomju okupāciju simbolizējušiem pieminekļiem un citiem objektiem.

Raksta avots un viss raksts NRA.LV ( https://nra.lv/latvija/politika/380697-zzs-saeimas-frakcija-aicina-uz-tiksanos-golubevu.htm?fbclid=IwAR0QZRd39KVjzPEZj-Mfftujevzb74nIkuILe27O4atCOzLdgHhjLtSv3Fw

©Dmitrijs Suļžics / F64

ZZS aicina Golubevu uz sarunu saistībā ar notikušo...
Latvijas Zemnieku savienībai 105

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter