ZZS: premjers nepilda vienošanās nosacījumus, atceļam plānoto tikšanosŠodien, 7. janvārī, Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) valde vienojās pārcelt trešdien, 9.janvārī, paredzēto tikšanos ar ministru prezidentu Valdi Dombrovski, līdz brīdim, kad ZZS saņems pieprasīto informāciju par vienošanās „Par sadarbību Latvijas nacionālo interešu īstenošanai Eiropas Savienībā” (Vienošanās) izpildes gaitu.

ZZS norāda, ka šī gada 3.janvārī frakcijā saņemtā ministru prezidenta atbildes vēstule ir formāla un nesniedz pilnīgas atbildes uz ZZS frakcijas uzdotajiem jautājumiem.

ZZS uzskata, ka sagatavotā informācija neliecina par noslēgtās Vienošanās saistību izpildi no premjera puses jautājumos, kas skar izdevīgāku nosacījumu Eiropas Savienības Kohēzijas politikas finansējuma piešķiršanai Latvijas valstij,  gan arī lauksaimniecības tiešo maksājumu izlīdzināšanu no 2014. gada.

Tāpat, 29.02.2012., parakstot Vienošanos ar ZZS, premjers V.Dombrovskis pauda apņēmību veikt arī konsultācijas ar ZZS lauksaimniecības politikai svarīgu jautājumu risināšanā. Diemžēl arī šī apņemšanās netiek pildīta.

Atgādinām, ka 27.02.2012. ZZS Saeimas frakcija vienojās ar premjeru Valdi Dombrovski, ka parlamentā atbalstīs 25 Eiropas Savienības (ES) valstu līgumu par fiskālo disciplīnu un Lisabonas līguma grozījumus, prasot no premjera sarunās ar ES maksimāli atbalstīt zemniekiem izdevīgus tiešmaksājumus un Kohēzijas fonda finansējumu.  

 

Informāciju sagatavoja:
Ilona Jurševska,
ZZS biroja vadītāja,
26110065


ZZS frakcijā dažādi viedokļi par eiro ieviešanu
Gada pēdējās dienas - Aizvējā

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter