ZZS neatbalsta K.Kariņu kā premjeru

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) valde 14.Saeimas vēlēšanu priekšvakarā, diskutējot par tālākām darbības perspektīvām, vienojusies neatbalstīt tādas valdības izveidi, kuru vadītu pašreizējais Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze akcentē, ka K.Kariņš ir izgāzies gan kā premjerministrs un izpildvaras vadītājs, gan kā ministru komandas līderis. „Neviena krīze nav atbilstoši vadīta un risināta. Lēmumi ir haotiski, novēloti un sabiedrībai neskaidri," uzskata ZZS līderis, norādot, ka K.Kariņš nav spējis iedziļināties arī atsevišķu nozaru jautājumos, kas novedis pie mediķu streika un draudēja ar pedagogu nemieriem.

ZZS valde akcentē, ka K.Kariņa vadībā šobrīd Latvija ir ekonomiskās un enerģētiskās krīzes priekšā, kas draud ar sociālo krīzi. „Energoresursu cenas pieaug neiedomājamos apjomos, preču un pakalpojumu cenas veikalos kāpj ik dienu, bet valdība izliekas šo neredzam. Rudens/ziemas sezona būs skaudra lielai daļai iedzīvotāju, jo K.Kariņa valdības solītais atbalsts ir nepietiekams," uzskata ZZS.

Politisko partiju apvienība akcentē, ka nākamajai valdībai ir jādarbojas kā vienotai komandai Latvijas iedzīvotāju interešu aizstāvībai ar spēcīgu līderi priekšgalā. 

ZZS: Valsts prezidenta rīcība valdības veidošanā –...
Pēdējie SKDS partiju reitingi pirms vēlēšanām: Otr...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter