ZZS līderi pārrunās sadarbību ar Lietuvas Zemnieku un zaļo partijuZaļo un zemnieku savienība (ZZS), stiprinot sadarbību ar radniecīgām politiskām organizācijām Eiropā, piektdien, 16. janvārī, uzsāks sarunas ar Lietuvas kolēģiem – Zemnieku un zaļo partiju.

Uz sarunām Rīgā ieradīsies Lietuvas Zemnieku un zaļās partijas priekšsēdētājs Ramūnas Karkauskis, priekšsēdētāja vietnieks Tomas Tomilinas un Lietuvas Zemnieku un zaļās partijas deputāts Eiropas Parlamentā Bronis Rope.

Tiekoties ar ZZS valdes priekšsēdētāju Uldi Auguli, ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētāju un Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētāju Augustu Brigmani un ZZS deputāti Eiropas Parlamentā Ivetu Griguli, paredzēts pārrunāt sadarbības iespējas un pieredzes apmaiņu, lai kopīgi aizstāvētu abām politiskajām organizācijām būtiskus jautājumus un idejas ne tikai nacionālā, bet arī Eiropas Savienības līmenī.

ZZS kā politisko organizāciju apvienībā ietilpst Latvijas Zemnieku savienība un Latvijas Zaļā partija, sadarbojoties arī ar reģionālajām partijām – „Latvijai un Ventspilij”, Liepājas partiju un politisko novada attīstības biedrību „Līvāni”.


Papildus informācijai:
Dace Kārkliņa
Zaļo un zemnieku savienības preses sekretāre
Tālr. 29533172
www.zzs.lv


Latvijas lauksaimniekiem un pārtikas ražotājiem pa...
Dūklavs: Ķīnas pārtikas sertificēšanas pārbaudes i...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter