ZZS: Latvijas valstij šodien jābūt tik vienotai kā nekad

Latvijas valstij šodien jābūt tik vienotai kā nekad, aicina Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), aicinot katru valsts iedzīvotāju apzināties, ka tautas vienota attieksme, nosodot Krievijas politisko un militāro agresiju pret Ukrainas valstiskumu, šobrīd ir izšķiroša.

ZZS līdzpriekšsēdētājs Edgars Tavars akcentē: "Mums ir svarīgs ikviena Latvijas valsts iedzīvotāja miers, spēja reāli un skarbi novērtēt Krievijas agresora uzbrukuma sekas Ukrainas valstiskumam, teritoriālajai integritātei un neatkarībai".

Vienlaikus E.Tavars aicina apzināties, ka Latvijas valsts drošība ir ne tikai paļaušanās uz sabiedrotajiem NATO un Latvijas Republikas Nacionālajai bruņotajiem spēkiem, bet arī katra valsts iedzīvotāja rokās neatkarīgi no tautības un reliģiskās pārliecības. „Atliekam lietas, kas mūs šķeļ un apzināmies, ka tautas saliedētība šodien ir mūsu valsts drošības garants rīt ne tikai mums pašiem, bet arī mūsu bērnu un nākamajām paaudzēm," uzsver E.Tavars.

Arī ZZS līdzpriekšsēdētājs Armands Krauze norāda: "Lai arī joprojām nepastāv tiešu draudu Latvijai, mēs apzināmies, ka Krievijas uzbrukums Ukrainai var ietekmēt arī mūsu ekonomisko un drošības stabilitāti. Tāpēc šodien mēs nedrīkstam ļauties panikai, vienlaikus valdībai un Saeimai jāsper precīzi soļi, kas nepieciešami Latvijas valsts civilās aizsardzības stiprināšanai".

A.Krauze uzskata, ka Latvijai kopā ar pasaules demokrātiskām valstīm ir Krievijai jāparāda, ka esam vienoti pret karu: Krievija jāatslēdz no SWIFT un starptautisko banku norēķinu sistēmas, jāievieš maksimālas sankcijas un jāizolē pilnībā no visas pasaules.

LZS nosoda Krievijas uzsākto karu Ukrainā
Parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter