​ZZS iesniedz deputātu kandidātu sarakstu pašvaldību vēlēšanām Dienvidkurzemes novadā

ZZS iesniedz deputātu kandidātu sarakstu pašvaldību vēlēšanām Dienvidkurzemes novadā.

Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) 3. aprīlī vēlēšanu komisijai Grobiņā iesniegusi priekšvēlēšanu programmu un 22 kandidātu sarakstu pašvaldību vēlēšanām Dienvidkurzemes novadā „Katra vajadzības svarīgas kā pilsētās – Aizpute, Grobiņā, Priekulē, Pāvilostā, Durbē, tā pagastu centros – Nīcā, Vaiņodē un Rucavā. No astoņu līdzšinējo novadu prasmēm līdz kopējai pratībai!"

ZZS saraksta komandā apvienojušies līdzšinējo novadu pašvaldību vadītāji un speciālisti, mediķi, sporta un izglītības iestāžu vadītāji, arhitekti, tūrisma profesionāļi, arhitekti, kultūras darbinieki, vidējie un mazie uzņēmēji, lauksaimnieki, amatnieki un vides entuziasti.

Par ZZS Dienvidkurzemes novada saraksta līderi un kandidātu Dienvidkurzemes novada vadītāja amatam izvirzīts pašreizējais Grobiņas novada domes priekšsēdētājs Aivars Priedols: „ZZS komanda ir par pašpietiekamu Dienvidkurzemes novadu! Aizputes, Priekules, Pāvilostas, Nīcas, Vaiņodes, Rucavas, Durbes un Grobiņas iedzīvotāji šogad sākumā aptaujā izteica ārkārtīgi augstu (84%) piederības izjūtu savam novadam, uzsverot etnogrāfisko, ģimenisko un sociāli ekonomisko pamatojumu. Mēs esam gatavi šo piederības izjūtu saglabāt un palielināt, apvienojot astoņu līdzšinējo novadu prasmes līdz kopējai, līdzsvarotai un vienotai pratībai Dienvidkurzemē. Savā darbā, esmu piedalījies pagastu un pilsētu vienotas dzīves telpas veidošanā. Zinu, ka tam vajadzīga nobriedusi pieredze un prasmes. Un tāpat zinu, cik vitāli svarīga šādā procesā ir gados jaunu, ambiciozu, apņēmīgu, dažādu nozaru vadošo speciālistu komanda un to prasmes. Dienvidkurzemē tāda ir ZZS!"

Otrā sarakstā ir lauksaimniecības konsultante Gaviezes un Grobiņas pagastā, Grobiņas novada pašvaldības deputāte Inga Ratniece. Tālāk seko Grobiņas sporta centrs direktora vietnieks, tūrisma eksperts Raimonds Reinis.Ceturtais sarakstā ir Durbes novada domes vadītājs Ojārs Petrēvics. 

Piektais ir nozares viedokļa līderis lauksaimniecības politikas veidošanā biedrībā "Zemnieku saeima" un LR Zemkopības ministrijā Edgars Putra. 

Tālāk seko ārste Aizputē Antra Mālniece.Septītais sarakstā ir Aizputes novada būvvaldes vadītājs, arhitekts Kaspars Dzenis. Astotais, kultūras darbinieks Gunars Kristvalds. Tālāk seko Priekules novada pašvaldības, Bunkas pagasta pārvaldes vadītāja Patricija Andersone.Desmitais sarakstā ir Priekules novada sporta vadītājs Mārtiņš Mikāls. Vienpadsmitais ir agronoms, SIA „Vaiņodes Agro", lauksaimniecības vadlīniju vadītājs, Jānis Pelnēns. Tālāk, Grobiņas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Galeckis.Sarakstā seko Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskolas direktore Laila Urbāne, Kurzemes plānošanas reģiona sabiedriskā transporta tīkla plānotājs Indulis Ozoliņš, tālāk Nīcas novada domes deputāts Turaids Šēfers.Sarakstā seko Nīcas novada uzņēmējs Māris Niedols, Pāvilostas novada uzņēmējs Ilmārs Šnore, Vērgales pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Vitrups, SIA "Daiļrade koks "ražošanas direktors un valdes loceklis Edgars Treimanis, Vaiņodes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Oļegs Jurjevs, Rucavas novada domes deputāts Romārs Timbra un sarakstu noslēdz J&G Veterinārā servisa valdes priekšsēdētājs, veterinārārsts Gatis Kalniņš.ZZS komanda apsola turpināt labi iesāktos darbus, ar savstarpēju sapratni un cieņu veidojot kopīgu nākotni katrā pilsētā un lauku sētā!


LZS Augšdaugavas novada kandidātu saraksts vēlēšan...
Latvijas Zemnieku Savienības (LZS) saraksts Talsu ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter