ZZS grib atkal vadīt valdību; priekšā izvēle starp Lembergu un Liepājas partiju ( LA.LV)

Pēc Liepājas partijas priekšsēdētāja Ulda Seska uzrunas sestdien Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongresā, kurā viņš lika saprast, ka jautājumā par sadarbību ar Aivaru Lembergu Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) nevarētu laipot, LZS priekšsēdētājs Armands Krauze aicināja nodaļas apspriest jautājumu par sadarbību ar A. Lemberga vadīto partiju "Latvijai un Ventspilij".

Liepājas partija oficiāli premjera amatam izvirzīja bijušo valdības vadītāju Māri Kučinski, savukārt Zemnieku savienība – LZS priekšsēdētāja vietnieku, Saeimas deputātu Viktoru Valaini. Par ZZS sadarbības partneru loku apvienībai būtu jātiek skaidrībā līdz brīdim, kad ZZS izraudzīsies vienu premjera kandidātu.

Vairākās uzrunās jau izskanēja pārliecība, ka tas būs V. Valainis. "Strādāsim tā, lai mēs būtu partija, kuras premjera kandidāts vada nākamo valdību. Saimniekiem savā zemē ir jāatgriežas," sacīja A. Krauze, nominējot šim postenim V. Valaini.

Priekšsēža vietnieks Augusts Brigmanis, kurš ar savu īso uzrunu noslēdza debates, teica: "Esmu lepns par mūsu premjera kandidātu Viktoru Valaini, ar kuru kopā mēs iesim uz priekšu un vadīsim valsti."

Raksta avots un viss raksts LA.LV ( https://www.la.lv/zzs-grib-atkal-vadit-valdibu

Krauze: Ja valdība nemodīsies, valsts būs nopietna...
Mērķē atgriezties pie varas ( Diena.lv)

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter