ZZS deputāti: Jaunu ministriju veidošana demonstrē koalīcijas partiju ambīcijas, nevis rūpes par valsti

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) 14.Saeimā ievēlētie deputāti neatbalsta jaunas ministrijas izveidi, ko valdības veidošanas sarunās rosinājis „Jaunās Vienotības" premjerministrs Krišjānis Kariņš, akcentējot, ka papildus krēsls valdībā negarantēs efektīvāku, sabiedrības un valsts interesēs balstītu izpildvaras darbu.

ZZS jaunievēlētie deputāti aicina valdības veidošanā vairāk koncentrēties uz veicamajiem uzdevumiem un konkrētiem mērķiem, lai sekmētu Latvijas izkļūšanu no energokrīzes un tautsaimniecības augšupeju, nevis nodaroties ar krēslu dalīšanu un jaunu amatu veidošanu.

Klimata, vides un enerģētikas jomas, neapšaubāmi, ir nozīmīgas, uzskata parlamentārieši, norādot, ka nevis jaunas ministrijas izveide, bet gan spēcīgu profesionāļu virzīšana ministru amatos ir būtiski svarīga sekmīgai valdības darbībai.

ZZS Saeimas deputāts Viktors Valainis akcentē, ka K.Kariņam jau ir pieredze, ka jaunu struktūru izveide negarantē labu rezultātu. Iepriekš, Covid-19 pandēmijas laikā, tika izveidots Vakcinācijas birojs ar dāsnu budžetu, tomēr tas netika galā ar saviem uzdevumiem un sabiedrības veselības jomā nekādi uzlabojumi nebija vērojami.

„Jaunas ministrijas izveide būtu tikai nelietderīga līdzekļu šķērdēšana, kas nav pieļaujams, īpaši situācijā, kad energokrīzes apstākļos ne tikai iedzīvotājiem, bet arī valsts pārvaldei ir jāmeklē iespējas ietaupīt. Pie valdības galda ir nepieciešams nevis jauns krēsls, bet spēcīgs vadītājs un profesionāla komanda," uzsver ZZS jaunievēlētie deputāti.

ZZS aicina KNAB vērtēt iespējamu tirgošanos ar iet...
ZZS: Esam par mobinga izskaušanu skolu vidē

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter