ZZS aicinās premjeru uz sarunu par vienošanās izpildiSaskaņā ar šī gada 29.februārī starp Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) frakciju un Ministru prezidentu Valdi Dombrovski noslēgto Vienošanos par sadarbību Latvijas nacionālo interešu īstenošanai Eiropas Savienībā, vakar, 7.maijā, ZZS valde vienojās aicināt uz sarunu premjeru.

Tā kā šobrīd ir aktualizējies jautājums par fiskālās disciplīnas normu pārņemšanu Latvijas likumos, kuru atbalstam būs nepieciešams Saeimas divu trešdaļu pozitīvs balsojums, ZZS vēlas uzzināt premjera viedokli par nepieciešamību šo jautājumu virzīt steidzamības kārtā.

Ņemot vērā to, ka ZZS frakcijas deputātus ir uzrunājuši visu koalīcijā pārstāvēto partiju pārstāvji, paužot neviennozīmīgu viedokli par PVN un Iedzīvotāju ienākuma nodokļa samazināšanu, ZZS vēlas dzirdēt no V.Dombrovska skaidrojumu arī par minēto nodokļu likumdošanas iniciatīvu pamatotību.

Tāpat ZZS frakcijas deputāti vēlas uzklausīt premjeru par progresu attiecībā uz ES finansējumu kohēzijas politikas īstenošanai Latvijā.


Informāciju sagatavoja:
Ilona Jurševska , ZZS biroja vadītāja
26110065


ZZS: Ķīļa reforma – nav skolotāju, nav problēmu
Naukšēni – sportiskais gars ik visā

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter