ZZS aicina ziedotājus Ukrainas civiliedzīvotāju atbalstam atbrīvot no uzņēmumu ienākuma nodokļa

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas deputāti sagatavojuši priekšlikumu izmaiņām likumā, lai uzņēmumus, kas ziedo palīdzībai Ukrainas civiliedzīvotājiem, atbrīvotu no uzņēmumu ienākuma nodokļa maksāšanas.

ZZS piedāvā ceturtdien, 3.martā, Saeimā apstiprinātajā Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumā veikt grozījumus un noteikt: uzņēmuma ienākuma nodokļa maksātājs, kas veicis ziedojumu sabiedriskā labuma organizācijai vai valsts iestādei, lai sniegtu palīdzību Ukrainas civiliedzīvotājiem, laika posmā no šā gada 24.februāra līdz šā gada beigām, būs tiesīgs nemaksāt uzņēmuma ienākuma nodokli par veikto ziedojumu.

Kā akcentē ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Uldis Augulis, Latvijas uzņēmēji jau šobrīd ir bijuši aktīvi un dažādos veidos snieguši atbalstu kara plosītajai Ukrainai un tās iedzīvotājiem. Veicot ZZS piedāvātos grozījumus likumā, uzņēmējiem būs vēl plašākas iespējas ziedot un palīdzēt Ukrainai, lai cīnītos pret Krievijas agresiju.

ZZS sagatavotie grozījumi Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumā ceturtdien, 3. martā, tika nodoti izskatīšanai Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijai, kas vērtēs arī citus priekšlikumus, lai pilnveidotu valdības virzīto likumu.

Jelgava aptur sadarbības līgumus ar sadraudzības p...
R.Bergmanis: ja gribam mieru, mums jābūt gataviem ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter