ZZS aicina uz tikšanos premjeru, lai apspriestu Valsts budžeta 2014., 2015. un 2016. gadam sagatavošanuLR 11.Saeimas Zaļo un zemnieku savienības frakcijas deputāti aicina Ministru Prezidentu Valdi Dombrovski uz pārrunām par Vidēja termiņa makroekonomisko rādītāju prognožu 2014., 2015. un 2016.gadam, ieņēmumu prognožu un vispārējās valdības budžeta finansiālās bilances apstiprināšanu, kā arī jaunās politikas iniciatīvām  2014., 2015. un 2016.gadam.

ZZS uzskata, ka ir būtiska savlaicīga parlamenta iesaiste vidēja termiņa budžeta sagatavošanas procesā, tāpēc šādai sarunai ir jānotiek pēc iespējas ātrāk, vēl pirms jautājums ir apstiprināts valdībā.

ZZS kā nozīmīgākā Latvijas pašvaldības pārstāvošā politiskā organizācija norāda, ka līdzšinējai budžeta sagatavošanas praksei ir jāmainās. Valdībai ir jāņem vērā arī pašvaldību intereses, gan gatavojot jaunu nodokļu politiku, gan plānojot jaunas politikas iniciatīvas un pārējos ikvienam iedzīvotājam būtiskos jautājumus.

 ZZS frakcija atgādina, ka 2012.gada 29.februārī ZZS un valdības vadītājs, vienojoties par turpmāku sadarbību nacionālo interešu aizstāvībai, noslēdza vienošanos „Par sadarbību Latvijas nacionālo interešu īstenošanai Eiropas Savienībā”


ZZS atbalsta Citadeles pārdošanas atlikšanu un ies...
ZZS rosinās Saeimas komisiju spriest, kāpēc LTV ne...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter