ZZS aicina Saeimu neignorēt pensionāru un cilvēku ar invaliditāti skaudro situāciju un lemt par vienreizēju 200 eiro pabalstu

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina Saeimu nevilcināties un lemt par vienreizēja pabalsta 200 eiro apmērā izmaksu pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti, tādējādi sniedzot kaut nelielu atbalstu energoresursu cenu ārkārtējā pieauguma apstākļos.

ZZS deputāti ir sagatavojuši un iesnieguši izskatīšanai Saeimā priekšlikumus grozījumiem Energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma samazinājuma pasākumu likumā, kas paredz vienreizēju pabalstu 200 eiro apmērā pensiju saņēmējiem, bērna ar invaliditāti kopšanas pabalsta saņēmējiem vai pabalsta personām ar invaliditāti, kurām nepieciešama kopšana, saņēmējiem.

„ZZS jau vairākkārt vērsusi Saeimas un valdības uzmanību uz neapskaužamo situāciju, kādā nonākuši seniori un citi iedzīvotāji ar zemiem ienākumiem. Diemžēl valdošā koalīcija izliekas neredzam straujo cenu kāpumu, īpaši energoresursiem, kas pensionāriem nav pa kabatai," uzsver ZZS Saeimas frakcijas deputāts Viktors Valainis.

Latvijas Pensionāru federācija vairākkārt paudusi satraukumu par skaudro situāciju valsts vecuma un invaliditātes pensiju, kā arī par valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta saņēmēju dzīves apstākļiem laikā, kad strauji aug inflācija. Kā viens no federācijas piedāvātajiem atbalsta pasākumiem ir vienreizēja pabalsta izmaksa. 

Premjeram būs jāatskaitās Saeimai par valdības gau...
ZZS: Valdībai nekavējoties jārisina energoresursu ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter