ZZS aicina Saeimu lemt par atteikšanos no Covid-19 sadarbspējīga sertifikāta uzrādīšanas Latvijā ( NRA.LV )

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti sagatavojuši un aicinājuši iekļaut tuvākās Saeimas ārkārtas sēdes darba kārtībā likumprojektu, lai likvidētu nepieciešamību pēc sadarbspējīga vakcinācijas, testēšanas vai pārslimošanas sertifikāta Latvijā, informē Zaļo un zemnieku savienības preses sekretāre.

"Valdība vēl tikai domā un spriež, kā mazināt noteiktos ierobežojumus un kāda varētu būt mūsu dzīve pēc ārkārtējās situācijas beigām, taču Latvijas iedzīvotāji vēlas ātru rīcību no politiķiem. ZZS deputāti ir gatavi aktīvi iesaistīties, lai sabiedrībai jau savlaicīgi būtu skaidrība. Turklāt sabiedrība kopumā, daudzu nozaru uzņēmēji un ekonomika jau ir būtiski cietusi, tāpēc turpināt bezjēdzīgus ierobežojumus nav saprātīgi," akcentē ZZS līdzpriekšsēdētājs, Saeimas deputāts Armands Krauze.

"Vairākas Eiropas valstis, arī kaimiņvalstis, ir paziņojušas, ka, mainoties Covid-19 izplatībai un palielinoties vakcinācijas aptverei, tās atteiksies no sertifikātu lietošanas. Arī Latvijā pašlaik spēkā esošajam "zaļajam" un "sarkanajam" režīmam vairs nav epidemioloģiska pamatojuma, jo ar vīrusu inficējas kā vakcinētie, tā arī nevakcinētie. Jāņem vērā arī tas, ka šobrīd laboratorijas nespēj savas noslodzes dēļ, laicīgi sniegt rezultātus, tāpēc cilvēki tos saņem novēloti un jau ar negatīvu rezultātu pēc pārslimošanas", sagatavoto likumprojektu pamato ZZS līdzpriekšsēdētājs, Saeimas deputāts Edgars Tavars.

Viss raksts un raksta avots: NRA.LV ( https://ej.uz/ktc4

©Ģirts Ozoliņš/F64

ZZS virzīs grozījumus par atteikšanos no Covid‑19 ...
LZS aicina ebreju kopienai paredzētos 40 miljonus ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter