ZZS aicina Kariņu skaidrot ārkārtējās situācijas laikā ieviestos ierobežojumus un to pamatotību

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu (JV) un atbildīgos ministrus sabiedrībai skaidrot ārkārtējās situācijas laikā ieviestos ierobežojumus un to pamatotību, informēja ZZS pārstāve Dace Kārkliņa.

ZZS uzskata, ka publiski izskanējusī informācija liecina, ka sabiedrībai neesot skaidrs, kādi ierobežojumi attiecas uz tiem, kuri ir vakcinējušies vai pārslimojuši Covid-19, kā arī uz tiem, kuri nav vakcinējušies. Arī uzņēmējiem, īpaši pakalpojumu nozarēs strādājošajiem, jaunie ierobežojumi prasa pielāgot savu darbību, atzīmē partiju apvienībā.

ZZS mudina valdību skaidrot ieviestos ierobežojumus un to pamatotību, lai efektīvāk mazinātu Covid-19 izplatību valstī un vairotu sabiedrības uzticēšanos valdībai un tās pieņemtajiem lēmumiem.

"Neapšaubāmi atsevišķas nozares, piemēram, veselības aprūpe saskaras pārslodzi, un tajā ārkārtas situācijas izsludināšana ir pamatojama. Tai pašā laikā nav skaidrs, kāpēc visā valstī ir jāpiemēro ārkārtējā situācija. Tāpēc aicinu premjeru to skaidrot un sniegt detalizētu pamatojumu," izteicies ZZS līdzpriekšsēdētājs Armands Krauze.

Raksta avots: NRA.LV  (  https://ej.uz/1tk3

FOTO ©Ģirts Ozoliņš / F64

​​Iesniegums KNAB par K. Kariņa valdības veidošana...
ZZS aicina valdības vadītāju skaidrot ārkārtējās s...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter