Zemnieku savienības kongresā strīdi par Lembergu ( TV3)

Vairs septiņi mēneši līdz rudenī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, un politiskās partijas jau tām aktīvi gatavojas. Uz kongresu šodien pulcējas ZZS ietilpstošā Latvijas Zemnieku savienība. Pasākumā daudz diskusiju bija par politiķi Aivaru Lembergu un viņa nostāju saistībā ar karu Ukrainā, vēsta TV3 Ziņas.

Politiskajām partijām viena acs jau uz rudenī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām. Šodien kongresu aizvadīja Zemnieku savienība un "Progresīvie".

Saeimas opozīcijā esošajā Zaļo un Zemnieku savienībā ietilpstošā Latvijas Zemnieku savienība šodien sanāca uz kongresu Jelgavas pilī. Par neviennozīmīgu fonu tam parūpējās deputāts Māris Kučinskis, kuru ZZS sadarbības partneris "Liepājas partija" izvirzīja par kandidātu Ministru prezidenta amatam. Viņš kongresa priekšvakarā sociālajos tīklos apšaubīja startēšanu vēlēšanās kopā ar otru ZZS sadarbības partneri "Latvijai un Ventspilij", ko vadot cilvēks ar neviennozīmīgu nostāju pret Latvijas drošībai būtiskiem jautājumiem. Runa, protams, par ilggadējo politiķi Aivaru Lembergu.

Kas šajā stāstā būtiski un noteikti sarunas pie kafijas tasītēm zemsaviešu kongresā padarīja jestrākas… Māris Kučinskis nav vienkārši ierindas politiķis. Viņš ir bijušais Ministru prezidents, patlaban vada Saeimas Nacionālās drošības komisijas.

Raksta avots un viss raksts TV3 Ziņas ( https://ej.uz/bjt8

Mērķē atgriezties pie varas ( Diena.lv)
«Latvijas zemnieku savienības» kongresā aicina vēr...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter