Zemkopības ministrs un Latvijas uzņēmēji tiksies ar Sanktpēterburgas pārtikas nozares amatpersonām un tirdzniecības tīklu pārstāvjiemTrešdien, 2. martā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs kopā ar Latvijas uzņēmējiem, kuri pārstāv piena, gaļas, augļu un dārzeņu nozares, dosies darba vizītē uz Sanktpēterburgu, lai tiktos  ar Ļeņingradas apgabala un Sanktpēterburgas pārtikas nozares amatpersonām un vairāku Ļeņingradas apgabala lielāko tirdzniecības tīklu vadītājiem.

Darba vizītes laikā J.Dūklavs un Latvijas delegācijas pārstāvji tiksies ar Ļeņingradas apgabala Agrorūpnieciskā un zivsaimnieciskā kompleksa komitejas priekšsēdētāju, gubernatora vietnieku Sergeju Jahņuku un Sanktpēterburgas Ekonomiskās attīstības, rūpniecības politikas un tirdzniecības komitejas priekšsēdētāja vietnieci Annu Ruhmakovu. Amatpersonas un uzņēmēji pārrunās Latvijā ražoto pārtikas produktu tirdzniecības veicināšanas iespējas Sanktpēterburgā un Ļeņingradas apgabalā.

Tāpat Latvijas delegācija tiksies ar vairāku Ļeņingradas apgabala vadošo tirdzniecības tīklu, piemēram, „Land”, „Globus Gurme”, „Super Siva”, vadītājiem. Abu valstu pārtikas ražotāji un tirgotāji plānojuši plašāk pārrunāt pārtikas produktu, īpaši piena, gaļas, augļu un dārzeņu, tirdzniecības vecināšanas iespējas.


Informāciju sagatavoja
Solveiga Lazovska,
sabiedrisko attiecību speciāliste
tālrunis: 67027498
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Zemkopības ministrija un Latvijas Pašvaldību savi...
Izglītības un zinātnes ministrs ar pedagogiem Jelg...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter