Zemkopības ministrs tiksies ar bioloģiskajiem lauksaimniekiemRīt, 24. februārī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs piedalīsies Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas (LBLA) sēdē, lai ar organizācijas pārstāvjiem pārrunātu aktualitātes nozarē, kā arī atbildētu uz lauksaimnieku jautājumiem.

Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas pārstāvji vēlas uzklausīt zemkopības ministra viedokli par  bioloģiskās lauksaimniecības attīstību periodā no 2014.gada līdz 2020.gadam, pasākumiem, kas veicami, lai realizētu Valdības deklarācijā minētās aktivitātes, piemēram, no ģenētiski modificētu kultūraugu brīvu teritoriju saglabāšanu, ekotūrisma attīstīšanu, nišas produktu un importu aizstājošu produktu ražošanas veicināšanu u.c. Tāpat plānots pārrunāt tematus par bioloģisko produktu  pārstrādes vecināšanu, atbalsta maksājumiem un bioloģisko saimniecību lomu Eiropas Savienības Kopējā lauksaimniecības politikā, kā arī citas aktualitātes.

Zemkopības ministrs ar bioloģiskajiem lauksaimniekiem tiksies Zemkopības ministrijā, Republikas laukumā 2 23. stāva zālē pulksten 11.00.


Informāciju sagatavoja
Solveiga Lazovska,
sabiedrisko attiecību speciāliste
tālrunis: 67027498
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Izglītības ministrs vienojas par sadarbību ar Jaun...
Zemkopības ministrs tiksies ar Nīderlandes vēstnie...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter