Zemkopības ministrs piedalīsies Lauksaimniecības statūtsabiedrību asociācijas konferencēRīt, 23. martā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs piedalīsies Lauksaimniecības statūtsabiedrību asociācijas gada konferencē, kurā tiks apspriests organizācijas paveiktais pērn, kā arī šā gada uzdevumi. Tāpat tiks pārrunātas aktualitātes Zemkopības ministrijas (ZM) darbā un nozarē kopumā.
Zemkopības ministrs organizācijas konferencē uzstāsies ar uzrunu. Savukārt Zemkopības ministrijas speciālisti informēs par Eiropas Savienības (ES) Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) un tiešmaksājumu reformu gaitu, ES un valsts atbalsta maksājumiem, situāciju lauksaimniecības produktu tirgū, kā arī izmaiņām nozari regulējošajos normatīvajos aktos. Asociācijas biedrus uzrunās arī Lauku atbalsta dienesta (LAD) direktore Anna Vītola-Helviga, kura skaidros jaunumus LAD darbā.
Lauksaimniecības statūtsabiedrību asociācijas konferences katru gadu tiek organizētas citā Latvijas reģionā. Šogad šis pasākums notiks Engures novadā - atpūtas kompleksā „Valguma pasaule”, Smārdes pagastā.


Informāciju sagatavoja
Solveiga Lazovska,
sabiedrisko  attiecību speciāliste
tālrunis: 67027498
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Lieldienās pirmais saskaņotais vilciena un mazbānī...
Izglītības ministrs uzsver Latvijas Studentu apvie...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter