Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs videokonferencē pašvaldību vadītājus papildus informēs par Āfrikas cūku mēra apkarošanas pasākumiem



Otrdien, 29. jūlijā, pulksten 10.00 zemkopības ministrs Jānis Dūklavs piedalīsies Latvijas Pašvaldību savienības organizētā videokonferencē, kurā Latvijas pašvaldību vadītājiem sniegs informāciju par Āfrikas cūku mēra (ĀCM) apkarošanas un ierobežošanas pasākumiem.

Tiešsaistē konferencei varēs sekot Latvijas Pašvaldību savienības mājas lapā www.lps.lv sadaļas „Semināri un video” apakšsadaļā „Tiešraide”: http://www.lps.lv/Pasakumi/Tiesraide/

Jautājumus par ĀCM apkarošanas un ierobežošanas pasākumiem zemkopības ministram Jānim Dūklavam un speciālistiem varēs uzdot, rakstot uz e-pasta adresi tiesraide@lps.lv. „Videokonferences laikā tiešsaistē sniegsim pašvaldībām nepieciešamo papildus informāciju par Āfrikas cūku mēra apkarošanas pasākumiem, kā arī atbildēsim uz jautājumiem. 

Ikdienā apspriežoties ar speciālistiem un runājot ar pašvaldību vadītājiem, esmu ievērojis, ka reģionu iedzīvotājiem ir visdažādākie jautājumi par slimības apkarošanu. Šī videokonference būs papildus informatīvs pasākums Āfrikas cūku mēra apkarošanai un ierobežošanai,” uzsver zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Lai sniegtu nepieciešamo informāciju pašvaldībām par ĀCM ierobežošanu, videokonferencē piedalīsies arī Pārtikas un veterinārā dienesta ģenerāldirektors Māris Balodis, Valsts meža dienesta ģenerāldirektors Andis Krēsliņš un Zemkopības ministrijas Meža departamenta direktors Arvīds Ozols.

Videokonferencē aicināti piedalīties ĀCM skarto teritoriju un buferzonu pašvaldību vadītāji vai pārstāvji. Tā kā ĀCM ir ļoti bīstama infekcijas slimība un turpina izplatīties gan Latvijā, gan citās valstīs, piedalīties videokonferencē ir aicināti arī visu pārējo Latvijas pašvaldību vadītāji vai pārstāvji.


Informāciju sagatavoja:
Dagnija Muceniece
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
tālrunis: 67027070, mob.: 26534104, e-pasts: Dagnija.Muceniece@zm.gov.lv


Baltijas valstis un Polija vienoti veiks Āfrikas c...
Izvērtēs turpmākā atbalsta iespējas ģimenēm ar bēr...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter